Wpis z mikrobloga

Był ostatnio wątek na wykopie jak jeden Mirek grzebał przy aucie i coś co miało zająć 2h zajęło cały dzień. Się wtedy zastanawiałem czy też tak będę miał dziś, i wiecie co? Noo ( ͡º ͜ʖ͡º) miałem na szybko przygotować moto do sezonu, jutro miałem lecieć z kumplami. Zostało zmienić olej, napęd, dodać graty. Kupiłem sobie nawet klucz dynamo i co? Siedzialem przy tym od południa XD urwałem śrubę magistrali oleju bo jakiegoś zaćmienia dostałem XD ale bez obaw, większość ludzi na grupie też to zrobiło i nawet jest patent, że identyko śruba zamiast 120 zł kosztuje 2 zł ponieważ wykorzystuje się ją w ursusie c330 XD zwieńczeniem mojej pracy był napęd z #!$%@? x-ringami, za #!$%@? nie szło założyć zapinki, a jak już się udało to zapinkę #!$%@? XD ale można powiedzieć, że skończyłem. Jutro tylko zrobić porządek w garażu, założyć kufer i? I zostawić moto aż nie przyjdzie mi śruba i nowa zapinka. Zmęczony na maxa, lekko #!$%@? bo już było kazać wszystko zrobić mechanikowi, ale też jest satysfakcją bo mimo zmęczenia i małych wpadek poskładałem to do kupy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja
  • 3
  • Odpowiedz