Wpis z mikrobloga

Mam wyższe techniczne wykształcenie (magister inżynier energetyk here), pracuję w branży, a miesięcznie zarabiam tyle, ile taka onlyfansiara zarobi pewnie w ciągu dnia, więc nie #!$%@? mi tu, że wykształcenie = fajne zarobki, bo to mit.


@ZlodziejBilonownic: Gdybyś był taki mądry jak ci się wydaje, to byś się zorientował, że zarobki o których piszesz to jakiś 1% tych onlyfansiar. Bo mema czy jakiś nagłówek z tym ile można zarobić to widziałeś
  • Odpowiedz
@BigShow: No nie jeden procent, teraz to przesadziłeś ale raczej top. Poza tym to nie jest taki wolny rynek że wrzucisz sobie materiał i jest fajnie robią się powoli firmy tworzące gwiazdy i z tego jest taka patologia że przynajmniej kilka osób jest już po próbach samobójczych. Internet to trudne miejsce do życia a co dopiero zarabiania.
  • Odpowiedz
@SarahC: Koleś, któremu odpowiadałem to ile może zarabiać, z 8 tys. powiedzmy, pisał że dziennie tyle onlyfansiary zarabiają, to jest 2K USD, w skali miesiąca licząc pracę tylko w dni robocze to jest 44K USD. Na podstawie wątku na Reddit, w którym wypowiadały się przeciętnie zarabiające onlyfansiary (twierdziły, że poniżej 1 tys USD) i tam były linki do jakichś szacunków, to naprawdę tylko ułamek z nich zarabiał tyle, że są to
  • Odpowiedz