Wpis z mikrobloga

Wykopki szczęśliwe od wczoraj bo facet, którego podpis widnieje na instrukcji negocjacyjnej zatwierdzającej kontrakt z Gazpromem do 2037 roku (obowiązywałby jeszcze przez 13 lat od dziś!), facet od "dopilnujemy z premierem Putinem, by nikt nam piachu w tryby nie sypał", facet od oddania śledztwa w sprawie śmierci 96 obywateli, w tym członków elity politycznej, w ręce Szojgu i Wołodji, nazwał tych, którzy się wszystkim tym rzeczom sprzeciwiali przyjaciółmi Moskwy.

Dwie rzeczy są nieskończone... wszechświat i głupota ludzka

#polityka #bekazlewactwa #patologicznyklamca #polska #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
oczywiście zielonka, flaga polski w tle czyli typowy ruski troll xD


Oczywiście. Pora na CSa. Na argumenty nawet nie liczę.

PS. Podpytaj Ukraińców, którzy trafili do mojego miasta po 24.02 jaki ze mnie ruski troll, albo pochwal się swymi działaniami. I nie jestem tu wyjątkiem, bo statystyki dowodzą, że elektorat opozycji był zdecydowanie mniej przychylny Ukrainie i Ukraińcom. Dlaczego? Zapewne w dużej mierze z powodu "bo PiS!!!11". Tak to w sektach właśnie
eduardo-garcia - > oczywiście zielonka, flaga polski w tle czyli typowy ruski troll x...

źródło: 1423

Pobierz
  • Odpowiedz
@azmar: bez szans na argumenty, rozumiem? Pasuje ci, że ktoś, kto przez lata pierdzielił o rusofobicznym Pisie, z dnia na dzień zmienia narrację o 180 stopni i mimo, iż jest twarzą kontraktów gazowych z Gazpromem, a jego minister publicznie przedstawia się jako twórca resetu, zarzuca prorosyjskość tym, którzy wysłali Ukraińcom 400 czołgów?

Kiedyś myślałem, że Tusk traktując swój elektorat jak kompletnych bałwanów nie zajedzie tak daleko... myliłem się, on traktuje was
eduardo-garcia - @azmar: bez szans na argumenty, rozumiem? Pasuje ci, że ktoś, kto pr...
  • Odpowiedz