Wpis z mikrobloga

Mazurek o 8:00 rano w RMF płakał właśnie że od czasu gdy mediami rządzi obecną koalicja rządząca, to skończył się plularizm w mediach, nikt nie chce oglądać ich telewizji bo oglądalność spadła o 1/3 xD Ogólnie ton rozmowy wskazywał że jest źle, wręcz tragicznie z mediami a to co się działo przez ostatnie 8 lat to w sumie nic złego, bo teraz jest gorzej xD

I niech mi ktoś jeszcze powie że to nie kryptopisowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mazurek #rmf #tvpis #polska #polityka
Kadet20 - Mazurek o 8:00 rano w RMF płakał właśnie że od czasu gdy mediami rządzi obe...

źródło: e5da309e8da245ad0f3c6f7d39771ce3,0,0,0,0

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver po czym wnosisz że go oglądam? Kiedyś trochę go posłuchałem, bez tego nie miał bym opini wyrobionej. Pisać o nim nie można? Skoro wszyscy mówią o nim krytycznie nie jest do dobry PR. Stanowskiego to nie obchodzi bo wie kim jest Mazurek, co więcej zależy mu na mazurku takim jaki jest. RMF nie koniecznie. Tam się może komuś nie spodobać że o mazurku w necie raczej negatywne komentarze
  • Odpowiedz
@Kadet20 Powiedział też, że przez pierwszy kwartał 80% gości było z koalicji rządzącej, zapomniał tylko dopowiedzieć, że PiS przez ten czas bojkotował media publiczne i nie chciał przychodzić, pomimo zaproszeń. Nawet nie odpowiadał dziennikarzom TVP na ich pytania na swoich konferencjach. Zwykły pajac.
  • Odpowiedz
@Kadet20: ale wiesz, że spadek wartości spółki akcyjnej o połowę w ciągu kwartału spowodowany działaniami politycznymi to jest sytuacja z krajów 3 świata? Wiesz, że inwestorzy mają w d..IE wojenki PiS/PO tylko widzą, że w ciągu jednego dnia spółka może zostać zajęta bez podstawy prawnej? Chyba że masz łeb wyprany TVNem to pewnie za trudne zagadnienia...
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: nie do końca rozumiem- pluralizm był większy jakby nie patrzeć bo był antypisowski tvn, pisowski TVP i neutralny Polsat. Teraz mamy pro rządowy TVP i TVN, neutralny Polsat i telewizja Republika do którego pisowcy musieli uciekać xD
  • Odpowiedz
@Kadet20: Trochę czasami broniłem Mazurka, bo uważałem, że jego pisowskość jest relatywna - kiedy jest się defaultowo nastawionym, żeby walić w pisowców na każdym kroku, to każdego, kto trochę nieco się z tego wyłamie, obwołuje się pisowcem, nawet jakby przez 364 dni w roku krytykował PiS, a jednego dnia ich pochwalił. Ale muszę przyznać, że parę tygodni temu chłop już odpiął wrotki i nie pozostawia żadnych wątpliwości.
  • Odpowiedz
@Kadet20: to chyba oglądaliśmy inne programy. Mówił ile czasu w telewizji państwowej aktualnie występują politycy koalicji rządowej a ile czasu pozostaje opozycji. Ładnego fikołka zrobiłeś. To co napisałeś to kompletna ściema nie mająca pokrycia w faktach. Proponuję każdemu obejrzeć a nie w ciemno plusować kolejnego plusozebraka.
  • Odpowiedz
jeżeli on mówił że za czasu PiS, w mediach panował pluralizm to jest on, zwyczajnie menda pisowska


@Pan_Slon: ty i ci idioci którzy cie plusują nie wiedzą co to jest pluralizm.

Dla was pluralizm to jest obiektywna prawda o tym co sie dzieje, podczas gdy PLURALIZM to jest jak ktoś słusznie zauważył możliwość wysłuchania wszystkich stron. Czy w TVPiS był pluralizm? Był. Czy TVPiS było obiektywne? Nie, nie było. Tam nie
  • Odpowiedz
@Kadet20 Podkreślę kolejny raz: od samego początku pisowskiego rządzenia (a i wcześniej, w kampanii) ich rozumienie pluralizmu jest takie, że wg nich TVN i Polsat są lewackie i wrogie, więc trzeba to zrównoważyć prawackością i propagandą po "słusznej" stronie. Nawet Kurski praktycznie wprost mówi, że jego telewizja nie była pluralistyczna - ona miała być składnią pluralizmu w kraju, kontrą do TVNu.

Czy to głupie myślenie? No głupie jak nie wiem, ale takie
  • Odpowiedz