Wpis z mikrobloga

@RandomowyTyp: Właśnie nie mogę ogarnąć kiedy nastąpiła zmiana tej mody i jak to się stało? Pamiętam że nagle bardzo krótkie włosy i łyse pały przestały być modne a zaczęły się modne długie oskarkowskie fryzury. To ja za czasów Sebków nosiłem włosy długie w ich przekonaniu a jak czasy sebastianów przemineły to zacząłem się golić na łysą pałę :), choć zakól jeszcze nie miałem,
  • Odpowiedz
  • 4
@ZacharJasz92: no rocznik 92 jestes, to podejrzewam ze caly etap dorastania miales praktycznie ere sebixow ulicznikow, dopiero po 2015 zaczelo sie pojawiac moda na bananowcow, czyli nie trafiles ze zmiana bo bycie oskarem przed 2010 oznaczalo ze miales #!$%@? i uliczne patusy nie dawaly im powodu do radosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Myślę że już przed 15stym rokiem Bananowo się zaczęło robić, a dużych miastach jeszcze wcześniej. Tak czy siak powiem ci że z Sebkami jakoś udawało mi się dogadywać chociaż ja inny klimat miałem całkowicie to sporo Sebków tolerowało mnie. Ale też miałem w gimbazie najbardziej Sebkową klasę a miasteczko małe i już wszystkie sebki mnie znały( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz