Wpis z mikrobloga

W jakimś mieście będzie BŚ? Pisałem w komentarzu, że się zgłaszam jestem patusem z ulicy, to wybraliście 2 łamagi co wystraszyły się chłopa, którego matka zarabia na utrzymanie dając dupy. Pozdro z fartem ave nożownicy #famemma A i pamiętajcie @odyn88 @Teemcio na ulicy tylko ze sprzętem
  • 14
  • Odpowiedz
chłop ma 21 lat 181cm wzrostu i waży 101kg, ale żeście reprezentanta wybrali

@JD12369: ma czegos za malo czy za duzo? parametry podobne do zaleckiego zanim ten sie roztyl jak swinia. oby tylko bil sie lepiej od penisa.
guavatape - > chłop ma 21 lat 181cm wzrostu i waży 101kg, ale żeście reprezentanta wy...

źródło: den

Pobierz
  • Odpowiedz
@dwasiedem_: Bo żeby jego nie obowiązywało BMI dla statystycznego gościa w wieku 21 lat przy tej wadze to musiałby już być na bombie, bo nikt mi nie wmówi, że wygląda jak gladiator bo takie rzeczy się nie dzieja naturalnie, a podejrzewam, że on frikiem genetycznym jednym na x nie jest niestety xD
  • Odpowiedz
@XYZ91: a to w jego BMI #!$%@? wbijam, mi chodzi tylko o nie wychodzenie z piwnicy XD poza tym mam paru takich znajomych co to piłeczka raz w tygodniu, tu sobie na bieżnie i saunę pójdą a przy wzroście 180-185 mają gdzieś po 115 na wadze
  • Odpowiedz
@dwasiedem_: To już dodałem z rozmachu xD mi to koło dzyndzla lata bo nie znam gościa, ale porównanie Denisa na koksie do typka 21 lat zapewne bez używania wspomagania to jest odchyl totalny
  • Odpowiedz
porównanie Denisa na koksie do typka 21 lat

@XYZ91: ok, denis jest troche starszy. natan jest w wieku wykopka (21 lat) i tez wazy ponad 100kg, a nigdy nie bral sterydow.
  • Odpowiedz