Wpis z mikrobloga

Czy waszym zdaniem policja powinna startować w pościg za piratami drogowymi, którzy uciekają? Często pada argument, że taki pościg powoduje dużo więcej niebezpieczensta niż gdyby taki psychopata poprostu pojechał dalej, a później by się go wytropilo po nagraniu z rejestratora.
#motoryzacja #motocykle #samochody #policja

Czy policja powinna bezwzględnie gonić piratów drogowych?

  • Tak, zawsze. 51.6% (98)
  • Nie, jeśli może to powodować dodatkowe zagrożenie. 40.5% (77)
  • Nie powinni gonić wcale. 7.9% (15)

Oddanych głosów: 190

sierramikebravo - Czy waszym zdaniem policja powinna startować w pościg za piratami d...
  • 24
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: wiesz jak ja jestem pracownikiem firmy to zgłaszam postulaty mojemu przełożonemu, a nie czekam aż społeczeństwo zrobi to za mnie, bo boisz sięwwychylać.

To Wy policjanci powiniescie postulowac w tej sprawie, a nie obywatele. Nawet Czesi używają aut jako narzędzia do przymusowe go zatrzymania tymczasem wy goncie do czasu aż się ktoś na kimś nie rozbije, albo sami macie wypadek, to już lepiej nie goncie jak macie narażać postronnych.
  • Odpowiedz
To Wy policjanci powiniescie postulowac w tej sprawie, a nie obywatele.


@krzysztof2033: A co mam postulować, powiedz mi proszę. Żeby Policja była odpowiednio finansowana? Żeby radiowozy po byle kolizji nie czekały rok na naprawę? Żeby nie kupowali nam 100konnych Toyot tylko jakieś mocniejsze suvy? Żeby każde wykorzystanie radiowozu nie było rozbijane na atomy i potem nie chcieli z wydziału finansów KWP na siłę przybić niezasadność użycia policjantowi, żeby z jego
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: i co sądzisz ze społeczeństwo wstawi się za wami w takiej sprawie, skoro wy jesteście anty społeczni!? slugusami politycznymi, gnebicie ludzi, bo wam komendant kazał mandatów powystawiać, idź do komendanta to jego bezmyslnie wykonujesz rozkazy, a on swoich ministrów.
Ja tylko mówię, że nie narazaj życia postronnych osób w pogoni za kolesiem co ucieka przed kontrolą jeśli masz czekać aż się sam na kimś rozwali to lepiej odpuść.
  • Odpowiedz