Wpis z mikrobloga

Wyścigi z moim udziałem z sobotniego turnieju we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem za sobą bardzo owocny trening, który dał mi dużo wiary we własne umiejętności, znalazłem odpowiednie przełożenia i już wtedy czułem się szybki :)
Na próbę toru, przez obowiązki organizacyjne, zdążyłem na ostatnią chwilę i... wyjechałem bez łyżwy na lewym bucie :D
Nie przeszkodziło mi to w płynnym pokonywaniu łuków, brak laczka zauważyłem dopiero w parku maszyn, po zjeździe z toru. Stwierdziłem, że skoro tak dobrze idzie bez niego, to będzie ok :)
Mimo to starałem się stonować swoje oczekiwania.
6 wyjazdów, każdy kolejny był dla mnie cięższy do dźwignięcia psychicznie, wiedziałem, że jadę z obecnymi lub byłymi zawodowcami i może być różnie. Apetyt rósł w miarę jedzenia i... dojechałem do finału. Jak? Obejrzeć można poniżej :)
#mirekzuzlowiec #zuzel
cinek687 - Wyścigi z moim udziałem z sobotniego turnieju we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mia...
  • 13
  • Odpowiedz
@cinek687: ale progres względem poprzednich filmów! czapki z głów!!
p.s ciasno tam było na wyjściu z I łuku w biegu nr 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciepło się zrobiło czy to już nie ten etap?
  • Odpowiedz
  • 3
@w00nski: szczerze? raczej wiedziałem co robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem zamknąć gaz bo przeciwnik dosłownie wjechał mi przed nos, jego prawo będąc z przodu :P Na żywo nie wyglądało to tak ciasno jak na nagraniu :)
  • Odpowiedz
@cinek687: pudło w dobrze osadzonych zawodach. Ogromne gratulacje ci się należą! Śledząc twoje posty, włożyłeś w to hobby masę czasu, pieniędzy i samozaparcia. W końcu przyszedł wynik :)
  • Odpowiedz
@cinek687: aczkolwiek Lisiecki z tego co widzę to 4 lata temu jeździł jeszcze w II lidze, więc tym większy szacun, że mogłeś zbliżyć się do niego w trakcie zawodów. Jak sprzętowo wyglądają różnice pomiędzy takim zawodnikiem, a Tobą? podpatrywałeś pewnie cosik
  • Odpowiedz
  • 1
@w00nski: sprzęt raczej podobny, wyposażyłem się nieco lepiej na te zawody, miałem dwie nowe opony (pierwszy raz w życiu na takich jechałem) i 2 nowe tarczki sprzęgłowe. Tam jest 12 sezonów ligowych doświadczenia, tego nie przeskoczę :)
  • Odpowiedz