Wpis z mikrobloga

#!$%@? mireczki jaki #fail Myślę sobie że w #primaaprilis to co najwyżej comic sans mnie zażenuje na wypoku xD No ale zaskoczyło mnie życie.

Wracam sobie rowerkiem z uczelni, prawilnie jadąc ścieżką rowerową a tu nagle bagiety w liczbie 2 stoją z jakimś fotoradarem fikuśnym na takim stojaczku. Jeden coś trzyma podłączonego do tego gówna na 4 nogach a drugi mi zaczyna machać tym czerwonym #!$%@?ństwem, a łape miał długą jak szlaban.

U mnie karp na ryju i bitwa myśli w głowie. Za co biednego kanapeczke zatrzymują? Daje po hamulcach, redukuje na shimanosach i staję przed nimi.

starszy posterunkowy bagietowski, czy Pan wie że tutaj nie wolno tak będzić na rowerze? Jechał pan 27km/h a tutaj do 10 wolno, no no nieładnie, duży ruch pieszych obok a pan tak gna


Ja zesrany xD jąkam się, trace mowe jak silent_digger przy wywiadzie

no to bedzie mandat wysokości 150zł, proszę okazać dowód osobisty lub legitymację szkolną i kartę rowerową


Ja do nich czy by nie szło tego jakoś załatwić inaczej bo nie wiedziałem że takie przepisy tutaj są. Zapytałem czy może w taki pogodny dzień czegoś ze sklepu nie potrzebują bo blisko żabka a służba przy takiej pogodzie to katorga. Już całkiem mi jebło pod deklem od tego słońca xD Oni #!$%@? oczy jak 5 zł nie dowierzają że jakiś ciul na rowerze im łapówkarstwo w środku miasta #!$%@?. Ja im dalej że 150zł to ja na oczy od roku nie widziałem, może hehe jakaś flaszeczka zimna i po sprawie?xD

proszę pana, powinniśmy pana teraz zamknąć bo takich propozycji się nie składa a ten cały mandat to żart primaaprilisowy. Mam nadzieje że i pan żartował teraz. Zdaje pan sobie sprawe że w innych okolicznościach to 150zł przy tym co by pan przeszedł z nami to pikuś? Prosimy się oddalić i bezpiecznej drogi


#!$%@?ł z wyraźnym fochem i zażenowaniem xD Policjant machnął ręką w kierunku w którym mam #!$%@?ć i tak też uczyniłem

TL;DR


#coolstory #humor #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz