Wpis z mikrobloga

@The_Rainman:

żeby prewencyjnie poszli wszyscy najpierw do pierdla a później się sprawdzi czy są winni?


Nie, ale dla mnie to drugorzędny temat, co mi z osadzonych Pisowców którzy kradli miliony, teraz nie kradną a mi podatki jakoś dalej rosną, to gdzie te pieniądze teraz będą przepalane? Może w programach fikcyjnych ministerstw pokemonów tego rządu?

No za pis było taniej paliwo i energia ale cała reszta podrożała o 100%, więc i tak
  • Odpowiedz
@L3stko: pis i po w obu przypadkach ponad 30 procent, konfederacja 12 - JAK MOŻNA SIĘ NA KONFEDERACJE NABIERAĆ. No przecież oni już rządzili i #!$%@? 12 procent jeszcze mają po tych gównianych rządach, ludzie obudźcie się! XD
  • Odpowiedz
@L3stko: ale ta konfederacja xD kto na to głosuje jeszcze? Ile można się dać nabierać?


@The_Rainman: no chooje obiecali 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządu, a dowieźli z 10, dobrowolny ZUS, 60k kwoty wolnej od podatku i nic z tego nie zrobili. Znowu oszukali. Kto jeszcze na nich głosuje, po tym jak oszukiwali w swoich poprzednich kadencjach obiecując np. 3x15%?
  • Odpowiedz
no to teraz musisz mi uwierzyć, ale oglądam z 80-90% czasu posiedzenia sejmu i to widzę :) różnica jest taka, że jak pis jest przeciw to oni się wstrzymują

@The_Rainman: Głosowania są na stronie sejmu, udowodnij albo skończ #!$%@?ć.
  • Odpowiedz