Wpis z mikrobloga

Jak sobie przypomnę pierwszego prywatnego lapka z całymi trzema, wiecznie zajętymi portami USB, oczywiście bez możliwości podłączenia stacji dokującej. Zdobycie klawiatury Dell SK-8135 USB Hub Wired z dwoma extra gniazdami USB, zakończyło na bardzo długo, codzienny dylemat: czego się pozbawić by wpiąć pendrive.
Obecnie proporcje zasilania / ładowania urządzeń są wywrócone do góry nogami. I 11 zajętych portów USB dla niektórych to codzienność :] A i tak zdarza się, że do gry wchodzi kolejny hub usb.
#sprzetkomputerowy #niewiemjaktootagowac
Richtig_Piwosz - Jak sobie przypomnę pierwszego prywatnego lapka z całymi trzema, wie...

źródło: 20240507_020841

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: Jeśli tylko do ładowania, to może warto część outsourcować na jakąś zewnątrzną ładowarkę z kilkoma wyjściami? Rozwiąże się wtedy problem pozostałych, które muszą być podpięte do laptopa.
Tu masz przykład wzięty z pierwszego wyniku w google:
https://swiatbaterii.pl/ladowarki-multi-usb/36179-green-cell-ladowarka-sieciowa-52w-gc-chargesource-5-z-szybkim-ladowaniem-ultra-charge-i-smart-charge-5x-usb-a.html
  • Odpowiedz
@Woo-Cash1900:
Ładowarka jest na tym zdjęciu. Jest przytrzymywana czerwonym zaciskiem stolarskim żeby nie spiertoliła z blatu. Jak się jej przyjrzysz. To jej skrajny lewy port jest zajęty przez dość osobliwy przewód ;) Pod samą ładowarką jest jeszcze kieszeń ssd.
  • Odpowiedz