Wpis z mikrobloga

Chciałbym serdecznie nie pozdrowić, wszystkich konfedopisowskich błaznów, którzy w ostatni dzień majówki szkalowali przez cały dzień Kierwińskiego i powielali spiny pisowskiego pionka czyli samuelka pereiry.

Wasza narracja padła już w momencie gdy pojawił się wynik z badania alkomatem, ale to i tak wamnie przeszkadzało zapiekle ciągnąć dalszej narracji i obrzucać chłopa gównem, obśmiewając nawet nazwisko policjantki, która była wpisana na wyniku badania. Jak się dziś okazało służy w policji od ponad dekady ;D

Tymczasem tutaj kolejny "upity", którego spotkało dokładnie to samo co Kierwińskiego, tylko, że dzień wcześniej.

@nie_ma_chleba @blehblehbleh @cordianss @tomasz-diog @xDawidMx @witulo @PanAlbert Usuńcie konto :)

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa #usunkonto
  • 43
  • Odpowiedz
@dziedzicpruski: Nie opowiedziałem się, napisałem, że nie wiem jak było. Skrytykowałem propagandzistów, którzy są pewni, że był trzeźwy. Irytuje mnie po prostu ta tępa propaganda, która króluje na wykopie, przecież to jest nawet gorzej, niż to co robił Goebbels, spam wpisami, które mają przykleić jakąś łatkę do kogoś, a nie mają nic wspólnego z prawdą.

Ten temat to był po prostu asumpt, żeby to skrytykować. Kierwiński mnie w ogóle nie obchodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
Sugerowanie, że Mentzen chce zwiększać zadłużenie do 90%


@cordianss: Mówił o tym w wywiadach, nawet przechwalając się, bo zdaje się to było jego tematem pracy doktorskiej.

Sugerowanie, że Konfederacja chce wejść w koalicję z PiSem w sejmie


@cordianss: Ale sami politycy Konfederacji o tym mówili. Politycy z drugiej strony z resztą również. Do tego przecieki z maili co do których zgodzę się, że można mieć wątpliwości, ale co najmniej część
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk:

Mówił o tym w wywiadach, nawet przechwalając się, bo zdaje się to było jego tematem pracy doktorskiej.

Mówił, że do 80% jest bezpieczny, ale niekorzystny i on będzie chciał go zmniejszać.

Ale sami politycy Konfederacji o tym mówili.

Nigdy tak nie mówili, raz nawet Wipler powiedział, że jak już to z PO
  • Odpowiedz