Wpis z mikrobloga

@Wouowina: no ale nie da się ukryć że go wyciulała bez mydełka,bo umówione było że ona wybierze Janeczka a on ją jak i w przypadku zagrożonej pary Żabola i Ady zrobią wymiankę.Przecież Żabcia wprost Emi zapytała czy na RR wybierze Jana i ona potwierdziła że tak ,zresztąRopuszek też o tym mówił przed RR,szkoda że jednak przd RR nie podeszli do Emi i jej przypomnieli o tym jak Emi ciskała się
  • Odpowiedz
@Amikamamy: ale on nie obiecywała nic Jankowi, ona rozmawiała wtedy z Moto, tak też można na to spojrzeć. Poza tym można uwzględnić emocje, po niej od razu było widać, że nie chce tego motylka, bo nie chce być z Jankiem w ogóle, a co dopiero w tygodniu finałowym, więc skupiła się na tym, aby jak najszybciej podjąć decyzję, żeby motylka zgarneli Moto i Ada, i zakończyć rozmowę (tak tak, kończymy
  • Odpowiedz
  • 2
@Amikamamy: na moje to on sobie na to wywalenie sam ciężko zapracował każdą roboczo.godzinę w programie. A ten niby pakt przy złotym motylku to były jakieś trzy zdania wykrzyczane na szybko w haosie ()
  • Odpowiedz
to on sobie na to wywalenie sam ciężko zapracował


@Wouowina: to nie ulega wątpliwości ale nie on jeden tam miał charakter snoba,np.nudny egocentryczny zarozumiały Kacper który nic nie wnosi do programu ,tak czy owak prawda jest taka że ona mu obiecała ,a teraz idzie w zaparte że on sobie coś wymyślił ,to miałam na myśli
  • Odpowiedz
  • 1
@Amikamamy: No wiem ale pomysł jak strasznie ją musiał w------ć, że wolała go odpulić z opinią szuji niż słuchać kolejnej opowieści z krypty i lambo z d--y. Czasem to jest po prostu silniejsze od człowieka ju noł ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz