Wpis z mikrobloga

@WarwaraBasia: pod publiczkę raczej( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adam też pokazuje się z ludzkiej strony, ale to maska pod którą kryje się ludzka bestia. On by zrobił rosół ze lejlii srejlie i Stefana, ale potrzebuje ich do kontentu i ocieplania wizerunku. Co się dzieje poza kamerami: nie wiemy. Nierzadko Adam lekceważąco się zwracał do srejlie a gdy wyłącza kamerę to ją wali z pieści w łeb i
  • Odpowiedz
  • 2
@Miskagnoju: Ja tam lubię Adama, ale troszkę wykorzystywał kiepskie położenie i ociężałość umysłową części Polaków w Kambodży dla własnych celów.
Ps. musisz poprawować na sarkazmem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: @WarwaraBasia Alberta oglądam jakoś od pół roku, bo to taki odprężający #slowlife do śniadania - a teraz mnie zainteresowaliście mnie tym drugim kanałem... od którego odcinka zacząć oglądać, żeby być na bieżąco z tematami o których rozmawiacie?
  • Odpowiedz
  • 1
@Emill: Obecnie Adam nie ma nic wspólnego z Albertem. Funkcjonują zupełnie niezależnie. Odsyłam cię to przewodnika po kambodżańskim uniwersum, gdzieś na tagu się przewija. CO do konkretnego odcinka to szczerze - nie umiem ci doradzić. Adam z Raportu z Akcji wyprodukował tyle gniotów i lajwów z Chin i Kambodży, że nie umiem wskazać konkretnego miejsca od którego oglądać, zwłaszcza że masa odcinków niczym się od siebie nie różni i są
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WarwaraBasia: Dzięki za oba shoty! Są już wgrane na YouTube i dostępne pod poniższymi linkami raz na tej playliście dla każdego. Będą czekały na opublikowanie na KamboShotach i na pewno dojdzie do ich publikacji, ale nie wiem kiedy.
YouTube ▶ Albert z lasu |🦷STRACIŁEM PRZYTOMNOŚĆ U👨🏽‍⚕️DENTYSTY W KAMBODŻY
YouTube ▶ Albert z lasu | CO SĄDZĘ O LAJWACH PREZESA?
  • Odpowiedz