Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jadą czołgi nawet bez plandeki oficjalnie po drodze to myślisz że taka Rosja czy inny wywiad o tym nie wie? Takie nagrywanie i publikowanie nie ma żadnego znaczenia strategicznego.


@DEMONzSZAFY: a skąd rosja wie? Mają ludzi na każdym rogu ustawionych, czy może live z satelity z całej powierzchni kraju? Gówno wiedzą. Mogą liczyć tylko na zdjęciach satelitarnych jak sprzęt jest rozładowywany, o ile akurat trafią. Jak transport jedzie na terytorium Ukrainy,
  • Odpowiedz
@missioncritical Rosja to kraj z jednym z najpotężniejszych wywiadów na świecie. To jest oczywiste że mają swoich szpiegów w wielu krajach, m.in w Polsce. Nasz kontrwywiad praktycznie nie istnieje.
To nie jest pojedynczy wykopek z piwnicy bez kolegów lecz organizacja złożona z tysięcy ludzi.

  • Odpowiedz
@missioncritical: jaki Ty nieogar jesteś.
I czym to namierzą Ruscy po przekroczeniu granicy?
Wg twojego wysrywu to będą estymowac jego położenie mając info że o 20.30 był na s19 w Polsce i zaraz na Ukrainie za granicą z Polska go zniszczą. Czym?
  • Odpowiedz
Rosja to kraj z jednym z najpotężniejszych wywiadów na świecie. To jest oczywiste że mają swoich szpiegów w wielu krajach, m.in w Polsce. Nasz kontrwywiad praktycznie nie istnieje.

To nie jest pojedynczy wykopek z piwnicy bez kolegów lecz organizacja złożona z tysięcy ludzi.


@DEMONzSZAFY: i myślisz, że każdą ulicę w Polsce obstawiają ci agenci? Czy może jadą Ładą za tą kolumną? Informacje jakie wywiad zbiera są szczątkowe, a publikowanie takich filmów
  • Odpowiedz
@missioncritical przecież oni nie muszą ich śledzić, wystarczy się dowiedzieć u góry że transport X jedzie z miejsca Y do miejsca Z i dotrze do celu o jakiejś przybliżonej godzinie. Śledzenie live byłoby potrzebne gdyby chcieli strzelać z drona a tego nie robią w Polsce.
Myślisz że w państwie z kartonu wszystko działa tak jak powinno? Co tydzień masz nową aferę w mediach a to są tylko te o których dowiedzieli się
  • Odpowiedz