Wpis z mikrobloga

Jprd dlaczego pod każdym wpisem o Ukraińcach zawsze są dziesiątki debili co wyzywają ich od dezerterów
https://www.instagram.com/reel/C6hdZ-vqK5A/?igsh=MWF0aHkwcjU0bHA4cw==
Jak nawet nasze badania pokazują, że w deklaracji chce bronić Polski ok 50%, co pewnie w realu by przełożyło się na max 20%.
Na serio mamy się za jakiś naród bohaterów bez strachu, a byśmy pewnie bardziej #!$%@? na zachód niż Ukraina. Jprd jak mnie mdli od takiego podejścia.
#wojna #ukraina #polska
  • 13
  • Odpowiedz
@text: Sam nie wiem może dlatego, że domagają się od nas pomocy a sami nie chcą walczyć? Nikt ich nie wyzywa od dezerterów możesz to popierać albo nie ale to nie zmienia definicji tego słowa.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@piotrek100:
Po prostu zielono nie rozumiesz, że zawsze będą ludzie którzy nie chcą ginąć co pokazują nasze badania, a jednocześnie są tacy co chcą bronić i potrzebują pomocy by to robić. Manipulacja takich jak ty polega na tym, że nie chcecie tego zauważyć i wybieracie sobie jako podstawę do rozmowy ten obraz jaki wam pasuje w danym momencie.
Powiem ci tak, jeżeli 80% Polaków by realnie nie chciało bronić PL, to
  • Odpowiedz
@text: bo to pewnie produkcja z farmy troli oraz dodatkowo kilku przygłupów, którzy w podobnych okolicznościach by uciekali, ale póki co się mędrkują z piwnicy
  • Odpowiedz
@Aleale2: Nie jest dezerterem, styki ci przepalilo w tym momencie xD Ty tez mozesz jechac bronic Ukrainy dla dobra Polski, ale wolisz byc dezerterem xDDDD
  • Odpowiedz
@text: pomijajac temat wojny, czy Ty uwazasz ze finansowanie zasilkow bierze sie skad? Serio nie rozumiesz, ze tu nie chodzi o to, ze inny Polak nie dostanie? Powiem wiecej, nawet Ci co nie dostaja zadnych zasilkow, to sie do tego doloza w przyszlosci. Z nimi jest tez taki problem, ze do zasilkow pchaja sie tez ludzie, ktorzy realnie tej pomocy nie potrzebuja, co jest bardzo dobra okazja do wielu naduzyc.
  • Odpowiedz
Na serio mamy się za jakiś naród bohaterów bez strachu, a byśmy pewnie bardziej #!$%@? na zachód niż Ukraina. Jprd jak mnie mdli od takiego podejścia.


@text: Może tak, może nie. Nie mam prawa oceniać kogoś, kto nie chce iść na wojnę, jeśli sam nie znalazłem się dotąd w podobnej sytuacji. Jeszcze rozumiem, że oceniają ci, którzy odbyli zasadniczą służbę, ale roczniki 1985-89 (co prawda podlegali obowiązkowemu poborowi, ale wymiganie się
  • Odpowiedz