Wpis z mikrobloga

Gainward, PNY, Zotac to wszystko jedna i ta sama półka (bo cenowa raczej tak)? MSI czy Asus to raczej sporo droższe ale czy lepsze? Dużo czytałem o piszczących cewkach w Asusach

Zastanwiam sie nad wyborem 4070 Super i nie do końca wiem co wybrać. Jedynie Gigabyte odpada bo mam złe wspomnienia z grzechoczącymi wiatrakami w Windoforcach

Moje strzały to:
Zotac GeForce RTX 4070 SUPER Trinity Black Edition
Gainward GeForce RTX 4070 Super Panther OC
PNY GEFORCE RTX 4070 SUPER XLR8 Gaming VERTO X3 OC

Z tym że PNY ma jakieś małe chłodzenie i boje sie o wyższe temperatury w niej
#komputery #gry #kartygraficzne #nvidia
  • 9
  • Odpowiedz
@Wiesz_Kto: możesz się zdziwić które się niby najczęściej psują ( ͡º ͜ʖ͡º)

z tych co wybrałeś to verto jest słabym modelem, w sensie chłodzenie jest słabe, gorsza niż model referencyjny od nvidii.
https://tpucdn.com/review/galax-geforce-rtx-4070-super-ex/images/cooler-performance-comparison-gpu.png
niestety nie mają testowanej pantery, chociaż guru3d recenzowało i niby dosyć cicha
10129 - @Wiesz_Kto: możesz się zdziwić które się niby najczęściej psują ( ͡º ͜ʖ͡º)

z...

źródło: 0e9e416b4bcfdc45f743bc8816b3b72477b236cf911aeccdc50db79672ffe5f3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: Widzę że Palit GeForce RTX 4070 Super JetStream też dość chłodny jest a nie brałem go pod uwage. Cena też w tej samej grupie jak reszta. Może to lepszy wybór niż inne
  • Odpowiedz
@Wiesz_Kto: ja nie podałem żadnego modelu, ale pny verto to chyba najlepsza karta cena jakość, jakby była dobra cena to sam bym brał ten model
  • Odpowiedz