Wpis z mikrobloga

Mam dzis fajny humorek i chcialbym sie nim z kims podzielic, kazdy kto da mi minusa wezmie udzial w losowaniu a maszyna losujaca bedzie moja zona, ktora nie zna polskiego i wybierze najfajniejszy nick starajac sie go przeczytac. Szczesliwy czlowiek dostanie przelewik na konto 5k PLN, bo Pan tak zadecydowal i tak chce. Jesli trafi jakims dziwnym trafem na kogos w UK to papier dowioze osobiscie aventadorem i spaliny wonsa i nie nie zbijam sie, aventador jest kolegi a te drobne wrzuce w koszty, tak trzeba zyc.
#rozdajo #cebuladeals
  • 9
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Nie chce byc niegrzeczny ani nikogo obrazic, ale twoje #!$%@? mozgowe nie powinno byc moim problemem, to ze dla ciebie swiat jest zerojedynkowy tez nie powinno zawracac mi glowy. Jestem na Wykopie dluzej od ciebie, zgaduje, wiec jaka wartosc ma dla ciebie ile kto ma konto? Wlasnie pokazales jak bardzo jestes #!$%@?, a mela... No serio? Ty mi piszesz cos o meli a w realu wstydzil bys sie powiedziec dziendobry
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: a "na czarno" to mozesz wrzucic swojego ojca, mi tylko pochlebiasz bo naturalnym jest, ze padzie panszczyzniane jak ty nie lubia gdy szef uwiera w kalesony. Ale z ta mela to przesadziles, wlasnie zbieram sie za gotowanie obiadu a tu taki obsrany niemyty goj jak ty pisze cos takiego. Ehhh..... Daj num konta z litosci wysle Ci pare kafli bo dla mnie to drobne.
  • Odpowiedz
@Przegrywzyciowy0: kase juz wyslalem ale nie powinienes tak myslec, troche optymizmu. Wiesz, kiedys bylem w bardzo zlym polozeniu, nie mialem nic a portki musialem szyc w kroku mieszkajac we Wrocku pracujac w kakdonaldzie xD oczywix ogarnalem wiele ale jesli masz dach nad glowa i masz co jesc, nic Ci nie grozi, to juz wygrales.
  • Odpowiedz