Wpis z mikrobloga

Przemówienie Kierwińskiego 3 Maja w Płońsku z 2023 roku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Jak widać pogłos i awarie dźwięku zdarzają się co rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za udźwiękowienie jak co roku odpowiada słynny dźwiękowiec - Johnny Walker

Czy fanatycznym obrońcom Platformy i Kierwińskiego nie jest teraz przypadkiem głupio, że defacto nie różnią się niczym od fanatycznych pisowców i obrońców Kaczyńskiego? ¯\(ツ)/¯

#bekazlewactwa #bekazpo #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #heheszki
air_waves - Przemówienie Kierwińskiego 3 Maja w Płońsku z 2023 roku ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*...
  • 13
  • Odpowiedz
  • 3
PS. Mam cichą nadzieję, że koks przed wywiadem podał sam Max Kolonko, badanie alkomatem przeprowadził Sierżant Bagieta, szlugiem poratował Sienkiewicz, a Kwaśniewski polewał klina na kaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mateusz-zahorski: a tak na poważnie, to co to zmienia? Na nagraniu z 2023 też bardziej mu się plącze język na początku niż pod koniec. O ile się nie mylę, to wywiad nie miał miejsca w tym samym czasie. Reszta to już teorie spiskowe jednej lub drugiej strony. Jak się jest wysoko postawionym politykiem to dużo rzeczy jest możliwe. Tym bardziej jak ktoś cię uświadomi w co właśnie się wje*ałeś. Każdy reaguje nieco inaczej na alkohol (bardziej na jego typ), używki, wywiady i stres.

Ja bym nie pomijał też innych kwestii:
- Poprzednicy/następnicy nie mieli problemów z mikrofonem i głośnikami
- Panie z mundurówki stojące w tle były wyraźnie oburzone z jakiegoś powodu
- Badanie alkomatem przez policje kiedy jest się szefem MSWiA i w partii rządzącej to jak bycie sędzią we
  • Odpowiedz
@air_waves praktycznie w każdym wywiadzie się raz na jakiś czas jąką i ma taką manierę głosu jakby #!$%@?ł kluchy. Po prostu tak się wypowiada.

Wam ta tv Republika to już kompletnie siadła na łeb. Domagaliscie się badania alkomatem, zbadał się i to dalej za mało. Przedstawiacie jakiś cud w dziedzinie medycyny, bo chyba w kategoriach cudu można traktować tak szybki metabolizm - od #!$%@? jak szpadel do trzeźwego jak świnia w
eleganckichlopak - @air_waves praktycznie w każdym wywiadzie się raz na jakiś czas ją...
  • Odpowiedz
  • 1
@eleganckichlopak: Cieszy mnie że oglądacie TVPO i wybieracie ichniejszych Sasinów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale materiały na poparcie swojej tezy musisz lepiej dobierać, zwłaszcza jak nie rozmawiasz z przedstawicielem PiSu, czy Konfederacji. Co ma przeciąganie sylab po spożyciu do jego innych wad wymowy albo przejęzyczeń, to nie wiem. Zgodzę się, że dobrej dykcji to on nigdy nie miał. Porównywanie jabłek do gruszek. Mniej fanatyzmu.
  • Odpowiedz
@air_waves: o ja #!$%@?ę, gość sepleni a wy od razu że #!$%@?. Chłop nie potrafi mówić do mikrofonu, dodatkowo zaciąga wsią. To nagranie jedynie co potwierdza to że chłop misy popracować nad dykcją.

Dobra, żartowałem, od dzisiaj już tylko będę głosował na nieudaczników z PiSu, dzięki wam drogie boty. Dziękuję
  • Odpowiedz