Wpis z mikrobloga

@probak: Nie pasuje mi jedno albo nie znam odpowiedzi na jedno, Skąd Dyrblas miał mieć kase na taki skok jakościowy klipów (wiem że przy disco brzmi to śmiesznie). Obstawiam, że te klipy, kupione wyświetlenia, nowy image, pewnie ten artykuł w voxfm też kupiony jako sponsorowany kosztowało z minimum 40koła. Skąd Dryblas miał kase? Raczej nie z poprzednich "płyt" albo występów. Najszybsze wytłumaczenie to piniążki z konta majora.
Wczoraj jeden miras
  • Odpowiedz
jest tylko podobny do dryblasa


* discopolowiec spod kielc
* podobny 1:1 do dryblasa
* do klipu "dyskoteka gra" producentem jest RakoczyFilm czyli ten sam co dla zespołu Muza
* typ na insta ma te same pozy i "uśmiech"
  • Odpowiedz
@probak: to on, no ludzie. Nie da się pomylić tego seplenienia i faflunienia, tej mowy ciała i mimiki kosmity.
Ciekawe ile musiał warstw filtrów i autotjunów dać żeby wokal nie brzmiał jak z porażeniem mózgowym
  • Odpowiedz
@probak: na YouTube nie da się komentować, wczoraj wrzuciłem to samo co na FB i spadło w ciągu minuty / jest włączone filtrowanie i wchodzą tylko te, które zaakceptuje
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: i podobnie jak poprzedni zespół dryblasa muza nagrywają nie swoje autorskie piosnki tylko przeróbki jakiś tam hobokowych standartów discopoloshitu.Poza tym w necie ciężko znaleźć coś więcej akurat o tym marcinie kwietniu. Na trzech stronach które przejrzałem ten sam tekst artykuliku. W nim "lider zespołu " nazywany postacią nie anonimową w środowisku pegerrowej muzyki a co do czego to wyświetla się jedna wcześniejsza chałasong i tyle. A dalej nie chce
  • Odpowiedz
@bellacavem: daję słowo, że jeszcze wczoraj tam było Marcin Karaś jako NICK

Ale że typ maniakalnie przegląda wykop i zgłasza posty o sobie to zmieniają się dane, GWARANTUJĘ, że każdy kto skomentował ma bana na stronie artysty Discoprince, testowane na 2 kontach wczoraj. To on, dziękuję, można się rozejść
Benjaminex - @bellacavem: daję słowo, że jeszcze wczoraj tam było Marcin Karaś jako N...

źródło: 1000015621

Pobierz
  • Odpowiedz