@OrzelBielik: Awaken, ale jakoś nie chce mi działać. A KIEDYŚ DZIAŁAŁ zawsze cos muszą s--------ć w tych windowsach ( ͡°ʖ̯͡°) edit biorę Enklawe nigdy nie miałem czasu w to zagrać
@zimowyporanek: A to niekoniecznie Ty. Jak zmieniłem windoorsa na 11-tke to przestało mi działać 3/4 gier, modów i programów. To na pewno oczywiście mój błąd a nie bila przecież ;) jak wróciłem na 10-tke problem pozostał z częścią gier. Robiłem reinstallkę...
Co polecacie Mirki i Mirabelki? Z góry mówię że mam wszystkie Fallouty i Atomy 1&2 ;)
#gry #postapo #postapokalipsa
@OrzelBielik: Super, możesz mi podrzucić tą przeróbkę Tacticsa na RPG zrobioną przez Polaka?
https://www.moddb.com/mods/fallout-tactics-redux/downloads/fallout-tactics-redux
czy
https://www.moddb.com/mods/fallout-awaken
edit biorę Enklawe nigdy nie miałem czasu w to zagrać
Horizon można na siłę podczepić 😉