Wpis z mikrobloga

  • 10
#bekazlewactwa


@uncles CZY TO LEWACTWO JEST Z WAMI W POKOJU?

Ten patologiczny kraj, przesunięty najbardziej na prawo jak tylko się da, gdzie członków jakiejkolwiek lewicy w reprezentacji władzy można policzyć na większej paczce wafelków Prince polo - nonstop krzyczy coś o lewicy której tutaj praktycznie nie ma, a już na pewno nie jest nią konserwatywny neoliberał Tusk.
  • Odpowiedz
@uncles: śmieszy mnie jak polska B śmieje się z kładki, którą sobie warszawiacy wybudowali i nie znam nikogo z warszawy, który by na nią narzekał. Jak słyszę argumenty, że to kosztowało X milionów i możnaby za nie kupić wóz strażacki dla gminy na jakimś zadupiu to mi się przypomina pasta o tym jak typowi rodzice kazali zafundować operację gówniakowi siostry a on powiedział, że nie bo sobie kupił laptopa gejmingowego xD
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: ja, mieszkam w wawie ponad 10l i narzekam na kładkę, moim zdaniem bezsensowna inwestycja, tak samo jak muzeum sztuki nowoczesne w tym miejscu.
Za te cene możnaby uporządkować syf przy pałacu kultury, o wiele większą byłoby to wizytówką nie tylko dla wawy, ale dla kraju.
Można by też zrewitalizować parki i lasy miejskie, ogarnąć plażę na bulwarach, cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
@uncles najlepsze ze wszystkim filmom o tej "#!$%@?" kladce towarzysza tlumy korzystajacych z niej Warszawianinów.
Az sie prosi zeby przerobic paste o mokebe "przynajmniej udawajcie ze wam sie nie podoba!!!!"
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: twoi znajomi to pewnie lemingi, które głosowały na Rafałka bo chcą koniecznie poczuć przynależność.
wystarczy dać im byle gówno to zaakceptują bo nie potrafią sobie wyobrazić tych pieniędzy wydanych sensownie. to też niestety przyczyna zjawiska nieusuwalnych prezydentów miast w całej POlsce.
  • Odpowiedz