Wpis z mikrobloga

@Stabilizator ja wiem że Ty jesteś taki antyukropolski i w ogóle, ale wyobraź sobie, że wojna to nie call of duty grane na komputerze, który kupili Ci rodzice.
Nie każdy ma psychikę i nie każdy to przeżyje. To naturalne, że ludzie się boją. Mam nadzieję, że Ty już dawno zaktualizowales wszystkie dane w swoim lokalnym WCR i poszedłeś na szkolenie wojskowe.
Zrobiłeś to, internetowy wojowniku, prawda??
  • Odpowiedz
@Stabilizator: 23 kwietnia 2024 konsulaty na terenie PL przestały wydawać dokumenty obywatelom Ukrainy. Specjalnie to zrobili, ponieważ jak twoje dokumenty stracą termin ważności to będziesz musiał jechać na Ukrainę, żeby wyrobić nowe. A stamtąd już nie wyjdziesz i idziesz w kamasze XD
  • Odpowiedz
@Stabilizator: no akurat tych z rozdartymi mordami to bym widział, jak rozładowują energię gdzieś indziej, ale w zasadzie trudno mi mieć pretensje do kogoś, że boi się iść na front, szczególnie, jeśli od lat żyje za granicą, a jego związki z Ukrainą są już słabe.
  • Odpowiedz
@Stabilizator: jeśli sprawy pójdą w naszym regionie bardzo #!$%@?*wo, to mam nadzieję, że ci wszyscy prawdziwi polscy Polacy z polskiej Polski(#!$%@? w to że połowa z nich siedzi na emigracji w Londynie czy innym Edynburgu) którzy teraz tak głośno krzyczą o wysyłaniu ukraińskich "młodych byczków" na front, już stąd spier*olą, a spier*olą stąd na pewno, to na zachodzie spotkają się dokładnie z takim samym "serdecznym przyjęciem" jakim traktowali tutaj Ukraińców.
  • Odpowiedz