Wpis z mikrobloga

Ej mordy, napiszcie w komentarzu po jakiej porażce swojego zespołu w tym sezonie byliście najbardziej zdołowani/#!$%@??

U mnie jako kibica Legii top 3 wygląda tak (a było z czego wybierać):

1. 0:1 na wyjeździe z Widzewem; wyglądało jak zupełne wypisanie się z walki o cokolwiek, w dodatku jeszcze z Widzewem i końcówka meczu. Czułem się najgorzej po tym meczu, tydzień za mną chodziło i to na ostro. #!$%@? się jak to piszę

2. 0:3 u siebie z Molde. Mokra szmata w twarz, po wyciągnięciu wyniku z Molde, powtórka w Warszawie. Po tym meczu straciłem szacunek do Kosty.

3. 1:3 ze Stalą i 1:2 z Koroną w PP

#mecz #ekstraklasa #legia
  • 10
  • Odpowiedz
@Ferdynand_Lipski: noo, Kubusiowi się nudziło i musial #!$%@? karnego palantunio (°° ale po tamtych rozgrywkach jaki balonik byl napompowany, że w następnej edycji to będzie #!$%@? a skończyło się jak zawsze xD
  • Odpowiedz
1. 0:1 na wyjeździe z Widzewem; wyglądało jak zupełne wypisanie się z walki o cokolwiek, w dodatku jeszcze z Widzewem i końcówka meczu. Czułem się najgorzej po tym meczu, tydzień za mną chodziło i to na ostro. #!$%@? się jak to piszę


@marcelus: ziomek nie załapał się na bilety na ten mecz. Po meczu gratulowałem mu zarobionych pieniędzy
  • Odpowiedz