Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara

Sprawdzilem dokumenty, ostatni dzien spotkan AA byl 19.05.2022 w moje urodziny, 20.05.2022 mialem „diagnoze” schmizomfremni. Czy mozliwe, ze na urodziny dostane od Boga jakis prezent?

Tak czy tak w czerwcu 2024 bede juz wyraznie po wszystkim, wiec jak nic sie stanie, to uznajmy, ze to koniec.

Pewnie nie bedzie nic ciekawego do pisania wam, pewnie mniej mnie tu bedzie.

Pan Putin lubi symbolike dat, moze celowo w moje urodziny na „terapii” tak wyszlo?

Czy symbolika dat ma jednak jakis glebszy sens?

Ja nie wiem tego.

Amen.
Sebastian
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Stan_Przedzawalowy: Jezusa Chrystusa - wszyscy musza chyba jakos zostac przeniesieni do Nieba, ale nie znam szczegolow procesu. Czy on sie pojawi jakos i bedzie podzielenie stada na "zlych" i "dobrych", czy co sie stanie. Apokalipsa tez jakas role tutaj ma, ale nie wiem dokladnie, co i gdzie sie rozegra. Ja mialem wizje kiedys - bardzo realna i mocna w odczuciu - ze ide po polu bitwy, ale nie umiem nikogo zabic
  • Odpowiedz
  • 0
@Smartek: Nie, nie jestem chory - musze utrzymac moc, utrzymac to, ze caly czas wysylam Bogu informacje, co i jak na ziemi, jak to podejsc. Nawet sam zmieniam rzeczywistosc wg mnie, ale to tak delikatnie sobie dzialam ;) Jahwe nie pozwala dotykac trucizn, a tym sa "leki". Z Bogiem!
  • Odpowiedz