Wpis z mikrobloga

Mirki jakiś czas temu pytałem o zakup narożnika we #wroclaw. Poleciliście mi Świebodzki i teraz piszę ten post leżąc na nowym narożniku kupionym właśnie tam.
Teraz mam pytanie o szafę - potrzebuję dużą szafę wysoką i szeroką na 2m, raczej z płyty niż z litego drewna.
Myślicie, że jest sens jechać znów na Świebodzki i tam pytać o szafę? Kupował ktoś tam tego typu meble? Macie do polecenia konkretnych producentów?

#meble #szafa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@icecron: sam Świebodzki pod kątem meblarskim specyficzny, sporo takich typowych handlarzy co to dla nich wszystko się da byle pieniądze były no i bez faktury.
My pojechaliśmy ze zdjęciem konkretnego narożnika i chcieliśmy dostać produkt możliwie zbliżony do niego. Wyszło niemal identycznie, w kolorze i romiarze dokładnie takim jaki sobie zażyczyliśmy. Zapłaciliśmy ponad 4k, w Domarze ten który nam się podobał kosztował prawie 7k.
Z minusów to na gwarancję nie
  • Odpowiedz
@Malchos: zależy jaki masz budżet, oczekiwania i czy ta szafa ma być w jakiejś wnęce zabudowana czy wolnostojąca. Też mnie ciekawi czy ktoś ma szafę ze Świebodzkiego i sobie chwali jakość wykonania. Chodzę czasem tamtą nitką, jednak zazwyczaj mało mi się podoba, ale skoro robią też na życzenie, to może być alternatywa dla sklepów typu Bodzio czy Agata. Sytuacje z własnego podwórka: Zakupiona szafa z Ikea do salonu, tanio nie
  • Odpowiedz