Wpis z mikrobloga

#film #lotr
Żona pojechała na majówkę do swoich rodziców, niestety nie mogłem z nią jechać, co za pech, bo coś mnie tak #!$%@?ło w kostkę tak, że ta spuchła, że jest równa z łydka.No cóż, trzeba sobie jakoś radzić.
Kauabang - #film #lotr 
Żona pojechała na majówkę do swoich rodziców, niestety nie mo...

źródło: 1000006718

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • 2
@KrzysztofRathaichik to fantastycznie, ludzie piszą do mnie jakby tv to było ich całe życie, a w innych wątkach czytam posty typu kto w ogóle ma tv w domu. Ja #!$%@? korzystam z tego raz na jakiś czas, a wszyscy zesrali się tu jak by to było ich jedyne źródło rozrywki.
  • Odpowiedz
@L3gion:

Wrzucisz foto na reddit:

- fajne

- co to za model TV?

- hej mam podobne mieszkanie


Wrzucisz foto na wykop:

- gówniane, czym się chwalisz?

- krzywo ten TV i za mały

- hehe nanokawalerka


¯\(ツ)/¯


My w przeciwieństwie do lizodupów z reddit jesteśmy szczerzy.

Dam inny przykład. Jakby ktoś smarkał w rękaw przy stole to zwróciłbyś mu uwagę, czy nie? No właśnie, takie ustawienie telewizora to taki sam
  • Odpowiedz
@Kauabang: wanna babcie #!$%@?? Akurat moja stara by cie spuscila w kiblu za takie bezguscie jak na dołączonym obrazku. Nie dziwie sie ze twoja baba wyjechała, tez nie moze patrzeć na ten TV, nawet nie ma odwagi Cie poprosić o zmiane pozycji, bo w koncu powiesiłeś jak powiesiłeś. Zajebiscie powiesiłeś, gratulacje. Na szczescie tylko ty to musisz ogladać i twoja biedna baba, wiec nie wrzucaj juz wiecej zdjec do internetow, bo
  • Odpowiedz