Wpis z mikrobloga

  • 0
@azael89: Jak ci idzie dobrze to gratulacje dla mnie tam jest śmietnik niemam,aż tak grubego portfela,zeby utrzymywać te księżniczki spotkań było masę,one szukają frajera z grubym sianem taka jest moja opinia chyba,ze na takie trafiałem…
  • Odpowiedz
ja zapraszam na konsole przed tv jak nie chce przyjsc pograc wypic wino/piwo/wodke/whisky pogadac i nie zaproponuje sama coś normalnego to sajonara. Nigdy ale to nigdy na żadną laskę więcej niż jakieś lody, piwo/kawa kasy nie wydaje.
  • Odpowiedz
  • 0
@azael89: Szanuje twoje podejście przynajmniej jesteś normalnym typem,ja osobiście poznałem taka Karyne przez internet byłem z nią 1,5 roku i po tym incydencie sie zniechęciłem,ja jej wogole tak naprawdę nie znałem puszczalski #!$%@? szon…
  • Odpowiedz
@Dejw983: większość w Twoim wieku i starszych to puszczalne szony musisz przerobić poznać odpowiednią liczbę i fajną dziewczynę szybko rozpoznasz i wtedy już powinieneś wiedzieć jak działać.
  • Odpowiedz
@Dejw983: nigdy na żaden seks nie zapraszam na początku, jak boi się na pierwszym spotkaniu iść na chatę bo myśli sobie coś tam to jak zaproponuje ona spacer czy kawę(praktycznie nigdy nic innego nie proponują z małymi wyjątkami) to idę się tak spotkać pogadać. Później tak zapraszam do siebie i wtedy to też dużo łatwiej, widzi że mam fajne miejsce ogarnięte, mieszkam sam to jakoś te dziewczyny szybciej się lampka zapala
  • Odpowiedz