Wpis z mikrobloga

Jestem w stanie przebaczyć PiSowi Pegasusa, Aferę Wizową, Obajtka, Wille Plus i inne rzeczy bo wiem że jako jedyni są gotowi wybudować CPK. Wiem że oni to dowiozą. Przepraszam wszystkich za błędy przy urnie. Już teraz wiem, że CPK to jest nasza nadzieja i nasza przyszłość. Nie mogę się już doczekać wyborów.
#polityka #cpk
  • 10
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: Ja tak samo. Skoro PiS wybuduje CPK, to niech sobie kradną ile chcą, mogą nawet nas wyprowadzić z UE i razem z Orbanem wprowadzić w ruski mir.
Liczy się tylko CPK, bo to największa szansa dla Polski w powojennej historii i najważniejszy projekt od czasów Nowej Huty,
CPK to nasza nadzieja, nasza przyszłość, nasz dobrobyt i nasza suwerenność i bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: Widzę że ogarniasz tematy. To napisz ze dwa zdania co z tymi aferami zostało w końcu ustalone. Na czym polega problem z Pegazusem i ile w końcu setek tysięcy tych wiz na lewo wydano? No i przede wszytskim co z Obajtkiem, oprócz tego, że "wójt z Pcimia" okazał się jednym z najlepszych polskich menadżerów w historii? :D
  • Odpowiedz