Wpis z mikrobloga

@BShKF Było dużo ludzi, ale zaliczyliśmy wszystkie atrakcje, na jakie mieliśmy ochotę. Najdłużej czekaliśmy na Space boostera, koło 30 minut. Odpuściliśmy sobie Speeda, bo tam były ciągle kolejki od 30min w górę. Zadra na początku bez czekania, drugi raz 20min, Hyperion 2x ok 5 min. Abyssus na samym początku, bez czekania. Formuła 10minut. I wiele innych, ciężko zliczyć. Generalnie pod koniec byliśmy już tak wymęczeni, również pogodą, że już nikomu nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qutaphone grunt, że się udało zaliczyć to co chcieliście, jak na ten termin to i tak te czasy oczekiwania dość łaskawe były.
Ale to prawda, że jak dużo ludzi to wszystko jest bardziej męczące.
Jedsiemy za 2 tygodnie znowu (tym razem sobota nam wypada niestety), ale mam nadzieję że 18 maja nie będzie jeszcze dramatu :p
  • Odpowiedz
@Shyvana Mam do sprzedania bilet, został mi promocyjny z tej ostatniej promocji 3+1. Opchne go za 100, normalny. Legitny. Ważny do 21 czerwca, ja już nie będę miał okazji jechać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qutaphone nie skorzystamy bo też mamy jeszcze właśnie 2 ostatnie właśnie z tej promki 3+1 do wykorzystania za 2 tygodnie i więcej w tym niskim sezonie już nie planujemy

Ale jak napiszesz na fb na grupie energylandii albo nawet w osobnym wpisie na wykopie to na pewno w takiej korzystnej cenie zejdzie :)
  • Odpowiedz