Wpis z mikrobloga

Miraski jak to jest z laskami, jak poznać, że laska się wami bawi? Poznałem jendną dziewczynę na jednym spotkaniu, potem pisaliśmy i umówiliśmy się na randkę. Randka była zabawna zdecydowanie był vibe, z cielesności po prostu był przytulas, niczego więcej.
Teraz bardzo dużo piszemy, dostałem odpowiedź, że z chęcią spotka się na drugą randkę, ale teraz ma po prostu plany na majówkę (akurat w to jestem w stanie uwierzyć, bo nie jesteśmy dziećmi, każdy jest dorosły, a że poznaliśmy się przed majówką, to jest to w miare legitne), natomiast odczuwam z jej strony pewną niedostępność, flirtuję z nią przez wiadomości, ale albo spotykam się z pominięciem tematu, albo ze szczątkową odpowiedzią na ten temat. Z drugiej strony pisze do mnie c sama z sibie, co u mnie słychać i jak się czuję, na początku naszej znajomości odpisywała mi raz dziennie, teraz praktycznie od razu, albo co parę godzin. Kolejna randka ustawiona na przyszły tydzień.
No i po prostu nie wiem co o tym myśleć, czy laska gra na 2 fronty, czy może po prostu jest niedostępna, może ktoś ją w przeszłości skrzywdził/chce odsiać facetów którzy chcą ją tylko przelecieć itd, swoje lata już mam i jednak chciałbym się z kimś związać na stałe i nie wiem czy o nią zabiegać czy może jednak nie i po prostu w prost się zapytać na 2giej max 3ciej randce czy chce ze mną być i tyle w temacie.

No i też pytanie do #rozowepaski , będące w związkach jak np filtrowałyście facetów, którzy chcieli was po prostu zaliczyć od tych co byli zainteresowani dłuższym związkiem.
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 9
  • Odpowiedz
swoje lata już mam i jednak chciałbym się z kimś związać na stałe i nie wiem czy o nią zabiegać czy może jednak nie i po prostu w prost się zapytać na 2giej max 3ciej randce czy chce ze mną być i tyle w temacie.


@MrocznyZiemniak: Was już dzieciaki pojechało. Zamów od razu ślub.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Słuchaj nie będę, kłamał, że mam doświadczenie w szukaniu dziewczyny bo nie mam, przełamałem się dopiero teraz i jest to dla mnie bardzo świeży temat, także jestem otwarty na wszelaką krytykę i możesz mi po prostu wytłumaczyć/wyprowadzić z błędu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Więc to wyjaśnia Twój pospiech.( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozwól czasowi zrobić swoje. Nie nalegaj, nie przyspieszaj na siłę. Nawet jeżeli docelowo nic z tego nie wyjdzie, spędzicie miłe chwile. Ile dni się znacie?
Korzystajcie z tego co was łączy, kiedyś okaże się czy pasujecie do siebie i jest wam dane iść razem przez kawałek życia. Tego nie ma w książkach, to musisz sam zobaczyć.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Dziękuwa w takim razie tak zrobię, 1 raz się spotkaliśmy w barze to pogadaliśmy ze sobą z 30 minut i się wymieniliśmy numerami, to było 2 tygodnie temu, potem byliśmy na 4 godzinnej randce tydzień temu i to w sumie tyle, no ale pomiędzy spotkaniami cały czas ze sobą piszemy, mamy bardzo wiele cech wspólnych ale mamy też zupełnie odmienne pasje, co mnie trochę martwi, ale wiem, że nie ma
  • Odpowiedz
ale mamy też zupełnie odmienne pasje, co mnie trochę martwi,


@MrocznyZiemniak: To może być też inspiracją. Możecie wzajemnie pokazywać je sobie.

chciałbym wszystkie stracone lata nadrobić.


Nie nadrobisz, a zepsuć łatwo.

Żyj, żyjcie, cieszcie się tym, co wam dane, fajnymi chwilami. Gdy pojawią się jakieś zmartwienia, nie unikajcie zainteresowania i chociażby ciepłego słowa i potrzymania za rękę. To wiele pomaga.

Gdyby ktoś kiedyś pokazał mi palcem moją żonę i powiedział, że
  • Odpowiedz
To może być też inspiracją. Możecie wzajemnie pokazywać je sobie.


@powsinogaszszlaja: W sumie o tym nie pomyślałem, bo patrzyłem tylko przez pryzmat swoich rzeczy.

Nie nadrobisz, a zepsuć łatwo.


To prawda, ale no chyba nie powinienem też udawać na siłę kogoś innego, bo to też nie o to chyba w tym chodzi.

Gdyby ktoś kiedyś pokazał mi palcem moją żonę i powiedział, że to będzie moja żona, kazałbym mu tryknąć o
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Ciężko o jednoznaczną radę. Zbyt mało danych. Wiem jedno, jak już ktoś kiedyś napisał. To co kobieta mówi, myśli i robi to trzy różne światy. Naprawdę zainteresowana kobiety zrobiłaby wszystko aby w długi weekend się spotkać. Więc to co najmniej pomarańczowa flaga. Twoje nadmierne pisanie do niej to też błąd. Tematy zostaw sobie na spotkania. Najlepszą weryfikacją zainteresowania kobiety jest to czy przychodzi na spotkania, pozwala się pocałować i dąży
  • Odpowiedz
No laska jest chętna, ale jak będziesz cały czas nakręcał, pomimo tego, że jesteście kompletnie obcymi osobami, to pomimo jej szczerych chęci odpuści sobie.
  • Odpowiedz