Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dopiero co usłyszałem swojego sąsiada mającego podś#!$%@? na mój temat, że nadal mieszkam z mamą.
Mam 21 lat i uczę się na studiach. Tymczasem ten facet dostał mieszkanie po swojej babci w spadku.
Sam zarabia najniższą krajową.

Ta historia nie ma puenty. Nie ma roztrząsa hipotetycznych scenariuszy, co gdyby nie było mieszkania po babci, albo jakby miał zdobyć nagle tak dużą sumę pieniędzy na zakup mieszkania znikąd mając 21 lat.
Nie będzie również rozważania na temat kredytu, ponieważ nie wiem ile by dostał będąc singlem z najniższą krajową.

Ale nie ma co.. trzeba przyznać chłopu, że sobie poradził i jest bardzo zaradny :).
Niektórzy są tak durni i odklejeni, że aż sam nie wiem jak to skomentować.

#nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dopiero co usłyszałem swojego sąsiada mająceg...

źródło: 52105446999_a7274e4d01_k-800x450

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ludzie z udanym życiem niespecjalnie interesują się losami innych poza rodziną i przyjaciółmi. Chłop takimi uwagami coś sobie kompensuje albo jest skończonym idiotą, więc tym bardziej nie ma się czym przejmować.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): To pewnie o mnie mowa sąsiedzie. Ogólnie to chłopie nie studiujesz i nie pracujesz i do tego piłem. Zapomniałeś dodać, że ja pracuję za granicą sezonowo i dlatego uważasz że za minimalną. Kolega z Krakowa jak rozumiem? :)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz