Wpis z mikrobloga

Oj po tych dwóch filmach teraz i twarzy pana Konrada chyba zabolało, że się temat rozdmuchał do mediów i youtuberow XD

#dioz
  • 5
  • Odpowiedz
@Ka4az: mnie bardzo ciekawi co, a raczej kto roztacza nad nimi parasol ochronny. Bo czytając, artykuły, screeny jakiś dokumentów. Nagrania od byłych wolontariuszy, czy rozmów telefonicznych. Teraz jeszcze te być może spreparowane dokumenty i zbiórki. To, że politycy mogą się tym nie interesować, bo mają społeczność, która jest dość fanatyczna i mogłaby psuć im sondaże, tak brak zainteresowania instytucji państwowych jest dziwne. Choć z tym brakiem zainteresowania przesadziłem, bo mieli naloty
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Maneharno też mnie to zastanawiało, ale to też wina ludzi, którzy za nimi stoją (pojawiają się komentarze murem za DIOZ).

Tknięcie takiej społeczności to strzał w kolano, bo odwet od ślepych debili z komentarzy będzie ogromny XD

Polecam poczytać komentarze, ludzie piszą o zarobku fundacji 4 miliony, a na to są odpowiedzi “A MYŚLISZ ŻE ILE KOSZTUJE WYKARMIENIE ZWIERZĄT” xddd
  • Odpowiedz
@Ka4az: znaczy to, że mają wyznawców pełna zgoda i to rozumiem, że media tego boją się ruszać, bo dostaną lincz. Natomiast wydaje mi się, że prokuratura nie powinna mieć problemów, by działać. Tylko dziwnym trafem jakoś się do tego nie kwapi. Pomimo doniesień od WIOŚu, czy samorządów. No i sprawy gdzie dioz przegrywa sprawy sądowe z właścicielami.
  • Odpowiedz
@Ka4az: choćby wyszedł największy wałek w historii, to zaślepieni fanatycy i tak powiedzą, że i tak było warto, bo pomagają zwierzątkom. Nie rozumiem, jak można być tak naiwnym i zaślepionym. Jak komuś wpłacam 1,5%, to patrzę im na ręce i ich sprawdzam, a nie daję się łapać na tanią demagogię.
  • Odpowiedz