Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger: Ja lubię zimno? Pierwsze słyszę.

Chociaż w urojeniach kogoś kto +25 na początku kwietnia nie uznaje za ciepło to może i lubię zimno. W chorym świecie chorych osób różne rzeczy się dzieją.
  • Odpowiedz
@kinkykylie: Choćby taka która była przez ostatnie kilka dni. Nadal nic specjalnego, ale i tak cieszy.

A w szerszym pojęciu: zima zimą, wiosna wiosną, lato latem i jesień jesienią. Cztery pory roku, których w Polsce od kilku lat nie ma. #!$%@? 9 miesięcy lata i 3 miesiące przejściowe.

@hansschrodinger: W sumie masz rację, ciebie nie obchodzi, bo jakbyś pamiętał coś więcej niż ostatnie 5 minut to pewnie w mózgu zabrakłoby
  • Odpowiedz
@2aVV: nie obchodzi mnie bo mój wpis jest o pogodzie teraz a ty nadal żyjesz swoimi urojeniami.

Jeszcze raz ci mówię, spyerdalaj na Syberię, tam będziesz miał swoją idealną pogodę i idealnych kompanów do kieliszka.
  • Odpowiedz
@2aVV Serio ładna pogoda to jest dla idiotów? Serio widzisz powiązania pogody z IQ?

No to chyba u ciebie problem jednak z tym jest jak tak łączysz elementy
  • Odpowiedz
zaliczam się do grupy którzy lubi umiarkowane ciepło


@hansschrodinger: To pewnie byłeś zachwycony pogodą jaka była od 16 do 26 kwietnia? Szkoda, że się nie dowiemy, bo nie pamiętasz takich rzeczy.

Jeszcze jest trzecia grupa, zapomniałem o niej. Stypendyści MOPS którzy kochają świadomość, że mogą sobie leżeć z zimnym piwkiem, oglądać Trudne Sprawy kiedy inni #!$%@?ą w upale żeby przeżyć od 1 do 1.

Do tej grupy należy wielu wykopowiczów którzy
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Zdecydowanie, jak ktoś w dzisiejszych czasach podnieca się, że jest słonecznie i zdecydowanie za gorąco jak na porę w kalendarzu to wiele o nim mówi.

Dzisiejsza pogoda (i prognozy majówkowe) to coś co powinno być w środku lata i wtedy byłoby czymś normalnym. I wtedy można się z takiej pogody cieszyć.
  • Odpowiedz