Wpis z mikrobloga

@gagarin_kosmonauta: #!$%@?. Debil i tak miał szczęście. Coraz częściej sie słyszy o występowaniu żmij rogatych u nas.
Druga sprawa to to ze jak by tego głąba dziabła, to by miał spokój. I z bratem i z kasią i ze wszystkim.
  • Odpowiedz
@SiennaWest: nom...
Chciałbym bredzić. Klimat nam sie ocieplił. Przylazły gady.
A to początek. Coraz więcej pająków i to tych "egzotycznych". Skorpiony.
Chlopie. Sępy sie pojawiaja w świętokrzyskim. Flamingi na Wiśle...
Bratu 20 lat temu w zoo pierwszy raz węża pokazywałem. 2 dni temu sam na ręce miałem gniewosza.
  • Odpowiedz
@dyzmund: nie że przylazły tylko barany wypuszczają żółtwie nie żółwie bo sie prezent znudził. Gniewosze są na skraju wyginięcia, więc to dobrze że pop ulacja sie odradza sie.
  • Odpowiedz
@SiennaWest: przylazły ziom.
To, ze debile wypuszczają to 2 sprawa. Srednia temperatura przez 10 ostatnich lat wzrosła.
Cokolwiek niedouki z konfy #!$%@?ą to jest fakt.
Mamy problem globalnego ocieplenia. Co prawda na razie nie krytyczny. Bo takie wachania temperatur są cykliczne. Problem polega na tym, ze wywołujemy je my sami. W sposób niekontrolowany oraz bardzo gwałtowny.
Co z tego bedzie? #!$%@? wie.
Ale juz zaczyna sie robic problematycznie
A z
  • Odpowiedz
@dyzmund: To jest akat prawda tego typu. Papugi przyleciały na południe Polski z Hiszpanii. Kiedyś modliszka to był super rarytas u nas teraz jak się cieplej zrobiło to co chwile widzę i to nawet w parku w mieście. Szakale przyszły do Polski bo im już zima nie straszna i robią Las MMA z naszymi rodowitymi wilkami. Owady dziwne wiosna-lato widuję co jestem pewien że ich jeszcze pare lat temu nie
  • Odpowiedz
@Belivax: szakali u nas nie ma, to po pierwsze. Po drugie od kiedy to szakalowi zima przeszkadza? W Gruzji zim nie ma? tyle warte jest wasze lewackie peirdolamento bez pojecia o czymkolwiek
  • Odpowiedz
@Belivax: jest to niepokojące. Na razie nie stanowi to jakiegoś mocnego problemu- ot brat szakala raz na 2 miesiące zauważy.
Ale rzeczy sie dzieją. I czy sienna mnie od imbecyli wyzwie czy nie nie zmieni to niestety faktu. Zmienia nam sie obraz biologiczny fauny. Bedzie z tego problem.
Bez paniki. Ale trzeva robic cos z tym. I to już
  • Odpowiedz
@dyzmund: @SiennaWest z egzotycznymi wężami to słyszałem jedynie, że ktoś je wypuścił i później zostały znalezione. Podobno nie są w stanie przetrwać zimy. Chociaż z drugiej strony, to co napisał o papugach @Belivax jest prawdą. I co śmieszniejsze dowiedziałem się o tym z jakiegoś odmóżdżającego chłopeckowego lajta. I fakt faktem, jakiś gatunek afrykańskiej papugi tu przywędrował, dochodzi do jego lęgów i daje sobie radę w zimę. Podobno jest
  • Odpowiedz