Wpis z mikrobloga

Akurat clout mocno szanuje za to zestawienie. Ubicie w samochodzie ukraińca to kunszt patologii i cudownego smaku. Te zestawienia przebijaja karte fame zdecydowanie. W końcu jakieś innowacyjne patologiczne opcje a nie monotonia :D
#famemma
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@kochanek_kiniFF: Albo dlatego że ważysz 50 kilo, masz ręce jak wykałaczki, wąsa pod nosem, demencje i nie wychodzisz z domu. Peace( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam zamiaru z tobą dyskutować, twój nick już wiele mówi o twoim wieku. Pozdrawiam kolego
  • Odpowiedz
@loty-luju: Wszystko co napisałeś to twoja wyobraźnia. Mam nadzieję, że zrobiłeś sobie tym dobrze :) Ja natomiast wolę bazować na faktach, a z twojej wypowiedzi i ciągów (nie)logicznych wynika, że jesteś zwykły cymbał :) Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@loty-luju: Dawaj jeszcze raz coś o moim nicku. Pokaż jaki jesteś bystry :)

A do czego miałem się odnosić? Do słów "ogólnie Ukraińcy mnie #!$%@?ą". Przecież to zrobiłem, nazywając cię cymbałem.

PS Sprawdź sobie może czym jest gwara.
  • Odpowiedz
  • 0
@kochanek_kiniFF: 1 dzień zajęło ci odniesienie się do mojego komentarza xDD no po prostu jesteś pośmiewiskiem, ustawiasz nick randomowego typa z wykopu i tyle XD Nazwałeś mnie cymbałem nie wiedząć, jakie doświadczenie miałem z ukrami więc jesteś po prostu za głupi i tyle
  • Odpowiedz
@loty-luju: No zobacz, a teraz kolejny dzień mi zajmuje odpowiedź xD Jak myślisz, co jest bardziej prawdopodobne: odpowiedź na komentarz przygłupa była dla mnie tak wymagająca, czy po prostu byłem zajęty czymś innym? Buahahaha

Nazwałem i podtrzymuję. (Nie) współczuję kręgów, w których się poruszasz. Gdybym stosował twoją logikę,to po krótkiej wymianie zdań z tobą musiałbym stwierdzić, że Polacy to głąby ograniczone trzema stopniami intencjonalności. Taki obraz twój, a teraz łapaj melę.
  • Odpowiedz
@loty-luju: Pfff... nic nie odpisywałem. Wszedłem na wykop po 24h, ale widzę, że zadałeś sobie trud, by prześledzić moją aktywność, ale intelektu nie starczyło, by wyciągnąć właściwe wnioski.

Ja już nawet nie będę zadawał ci pytań, bo i tak nie odpowiadasz. A mógłbym zapytać ciebie czy wiesz czym jest populizm i jaka miałbym mieć motywację, by jakiegokolwiek moje słowo można byłoby nazwać populizmem :D Odpowiedź w sumie sama się nasuwa i
  • Odpowiedz
  • 0
@kochanek_kiniFF: Jeśli dla ciebie trudem jest kliknięcie na nick przygłupa i zobaczenie kiedy ostatnio pisał to nie dziwie sie ze nadal z mama mieszkasz. Mógłbyś zapytać ale niestety nie możesz. Nie domagam sie merytoryki bo nie jesteś osobą z którą da się merytorycznie porozmawiać, jesteś po prostu przygłupi. Zaatakowałeś mnie pierwszy bo być moze twoj ojciec jest ukrem ale no niestety nie wiedzialem. A z matka dalej podtrzymuje( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@loty-luju: O nic więcej nie prosiłem. Piękny popis tępoty :)

Jeśli dla ciebie trudem jest kliknięcie na nick przygłupa i zobaczenie kiedy ostatnio pisał to nie dziwie sie ze nadal z mama mieszkasz.


Znowu tryb warunkowy zgodny z przyczynowo-skutkową logiką XDDDD Tym razem bardziej się postarałeś. Jednak głupota też wymaga niekiedy wirtuozerii. Ale #!$%@?, i tak nie rozumiesz o czym piszę.

Jeśli merytoryką dla ciebie jest pisanie coś o mojej matce,
  • Odpowiedz
  • 0
@kochanek_kiniFF: Przecież pierwszy zacząłeś na mnie naskakiwać bo twoj ojciec to ukrainiec XD wiec czy po matce czy po ojcu ci napisze, to napisze prawdę. Jeszcze raz powtórzę. Współczuje ci błaźnie. Mieszkasz z mamą, nie masz dziewczyny i ustawiasz jak jakiś zdesperowany 13 latek nick typa z wykopu xDDD jesteś zerem
  • Odpowiedz
@loty-luju: A szkoda strzępić ryja. Wymyślasz sobie jakieś inwektywy lub rzeczy, które miałyby być dla mnie ujmą. Nic z tego nie jest prawdą, a przygłup się cieszy, że mi dogryzł i że jest mistrzem erystyki.

Jesteś tak głupi, że nawet tego nie zauważasz, co poniekąd może być zaletą, bo przynajmniej omija cię smutek wynikający z autorefleksji.
  • Odpowiedz
  • 0
@kochanek_kiniFF: Jak to nie jest prawdą jak jest. Już nie płacz, przytyjesz. Ja też jak miałem 16 lat byłem chudziutki. Zapisz się na siłownie i znajdziesz dziewczynę. Nie będziesz musiał na wykopie spuszczać się do nicków randomów.
  • Odpowiedz