Wpis z mikrobloga

@Brojogan niby na cele klimatyczne a jak chciałem dofinansowanie na nowy wydajny piec i szczelne drzwi to #!$%@?, nie dadzą bo piec przecież już mam (nie ważne że stary i mało wydajny na dzisiejsze standardy) a bez wymiany pieca wymiany drzwi też nie dofinansują xDDDDD
no i #!$%@? mogli ugrać mniej na emisji niż w innych gospodarstwach a tak nie ugrają nic. genialne
  • Odpowiedz
przecież pod inwestycje w cele klimatyczne masz środki na:

- wymianę sprzętu w celu oszczędności energetycznych i zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska

- instalacje generowania energii

- wprowadzenie systemów ograniczanjacych zużycie

A w cyfryzacji:

- automatyzacja, robotyzacja i zakupy oprogramowania
  • Odpowiedz
dyskutujesz z ludźmi którzy miło wspominają FSO Ursusa czy Unitrę i twierdzą że unia i Niemcy zniszczyli nasz wspaniały przemysł. Według nich powinniśmy dalej


@realizta: @Wiktor426 Dokładnie, odechciewa się tu wszystkiego.
  • Odpowiedz
ok unijna onuco


@Brojogan: wolę być unijną onucą niż ruską, wania ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko plis nie kradnij mi kibla jak jednak twoi poplecznicy tu wjadą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zaraz ci pożyteczni idioci wytłumaczą dlaczego bycie lennikiem Niemiec jest fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KlawyMichau
za to strategia kaczora: pluć na wszystkich dookoła - genialna, godna mistrza szachowego. XD
  • Odpowiedz
@Saeglopur: ja juz wykluczylem praktycznie wykop, po co sie kąpac w 💩. Jak na dloni widac całe grupy trolli, ktore sobie wzajemnie plusują wiadomości.
Czasami tylko wchodze tu dla beki. Szkoda jedynie czesci merytorycznej, ktora swego czasu byla dosc duza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale widac, hajs tu i teraz jest wazniejszy dla wlascicieli serwisu (bo nie watpie ze jakas kasa z tego musi byc) niz
  • Odpowiedz
@Brojogan: Dlaczego nie podnoszą na bombelki? PiS by nie żałował na bombelki i 17 emerytury. Ludzie muszą czymś żyć przecież. A nie tylko dla bogatych i bogatych.
  • Odpowiedz
  • 0
Odbudowa po pandemii czyli rozdać hajs na przewalenie?


Nawet Dyzma wiedzial że trzeb dać ludziom nie rybę, a wódkę... to znaczy wędkę


@ipkis123: Skąd takie wnioski? Chociaż w sumie jest w tym tweecie "na reformy socjalne" więc chyba masz trochę racji. O detale zapytaj w po.
  • Odpowiedz
  • 0
Dlaczego nie podnoszą na bombelki? PiS by nie żałował na bombelki i 17 emerytury. Ludzie muszą czymś żyć przecież. A nie tylko dla bogatych i bogatych.


@saib75: Wujek Kazik by lepszego baita wymyślił. A on cały czas pije i ma żółte wąsy od nikotyny.
  • Odpowiedz
@Brojogan: @Wiktor426 Przecież środki z kpo to tylko pożyczka, którą już spłacamy. Zresztą to są drobne w porównaniu do wydatków i zarżnięcia gospodarki przez fit for 55 i następny fit for 99.
Do tego i tak część środków wróci do Niemiec, np. zakup pomp ciepła tych ekologicznych to akurat czynnik chłodzący i pompy go obsługujące są jedynie produkowane w Niemczech, a jak Chiny zaczą je produkować to najwyżej KE
  • Odpowiedz