Wpis z mikrobloga

@L3gion: mam tej samej firmy ale montowany do biurka, moim zdaniem warto. Zajmuje dużo mniej miejsca niż fabryczna noga monitora i jak czasem potrzebuję go sobie ustawić inaczej niż zwykle to też jest wygodnie.
  • Odpowiedz
@L3gion: Mam właśnie takie gazowe ramie i elegancka sprawa. W teorii też nie miałem ruszać monitorem, ale jak już ramie to umożliwia to jednak zmieniam pozycje i uważam, że warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: Mój akurat do biurka jest montowany, ale noo nie wiem co doradzić. Zmiana pozycji w każdej chwili jest spoko, ale z drugiej strony zależy czy rzeczywiście ci to potrzebne. W dodatku takie ramie jest droższe (dałem ~200 zł) oraz widziałem różne komentarze o tym, że u niektórych np. opada monitor, albo się przekręca na lewą/prawą stronę itp. Natomiast u mnie nigdy takiego problemu nie było, a mam go już ponad
  • Odpowiedz
@Ralphs: No bo co, źle przewidzę gdzie powinienem to zamocować, wwiercę się w ścianę a potem cztery dziury do zaszpachlowania i wywiercenia na nowo. Tym bardziej że to co L3gion pokazał ma tę samą wadę co to co ja mam, czyli ten krótki sztywny wysięgnik o który mam problemy z ułożeniem dwóch monitorów.
  • Odpowiedz