Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Mówcie co chcecie, ale Łysy wg mnie nie ciśnie tu beki i mu autentycznie odradza wejście na tag. Słusznie.

Łysy to chamidło, ale ma w sobie coś z samarytanina xD. psy przygarnia, chroni młodzież.
lskx - #raportzpanstwasrodka 
Mówcie co chcecie, ale Łysy wg mnie nie ciśnie tu beki ...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 14
skoro tag to ciemna strona internetu to kambodżańscy ekspaci to ciemna strona polaków xd


@levzor: i tak jest xD. ale powaznie, wkreca mu zeby nie wchodzil bo... no lepiej, zeby nie wchodzil. wg mnie rowniez. starzy jebnieci, ze go wystawiaja na takie posmiewisko w ogole.
  • Odpowiedz
@lskx jeszcze nie tak dawno szukał tu poklasku i zgrywał znawcę Chin. To nieco zabawne, że w sumie był nawet lubiany i dokonał takiego zjazdu w parę lat.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
jeszcze nie tak dawno szukał tu poklasku i zgrywał znawcę Chin. To nieco zabawne, że w sumie był nawet lubiany i dokonał takiego zjazdu w parę lat.


@mexicofan: ja sie stad w ogole na tagu wzialem. dawno temu go oglądałem, wbiłem rok temu do niego na kanal i szok, co tu sie #!$%@?. myslalem, ze po latach juz jakas hawirę kupił a tu kur... kambodza i pijanstwo :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Oj powinien w sumie wejść tutaj filipek i poczytać prawdy o sobie, może nie jest za późno i zobaczy co i jak.


@Midnight_Animal: jak przejrzysz tag. tzn. nie znajdziesz, bo nikt tego nie grilluje, ale... No nie powinien. Uwierz mi.
  • Odpowiedz