Wpis z mikrobloga

Zawsze dziwi mnie mentalność ludzi, którzy myślą że obracanie wiele dziewczyn to jest coś banalnego, brak panowania nad popędami, gdy w rzeczywistości przeciętny facet musi się przy tym wiele się nakombinować i nie jest to coś co można robić bezmyślnie. Nawet chad musi dużo przy tym myśleć o ile nie są to nieznające się dziewczyny z tindera tylko jakieś jego znajome, które wchodzą ze sobą w interakcje. To taki sam cope jak mówienie, że 40 latek ożenił się z seksowną 20latką, bo jest słaby i nie umiał poradzić sobie z rówieśniczkami, gdy w rzeczywistości poziom trudności jest zupełnie odwrotny

#blackpill #przegryw #redpill #cope
Bananek2 - Zawsze dziwi mnie mentalność ludzi, którzy myślą że obracanie wiele dziewc...

źródło: IMG_2420

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Bananek2: Takie obrazki hierarchizujące świat mają w sobie dużo frustracji. Jak ten obrazek z murzynem nerdem, który był pogardzany ale jak stał się informatykiem to nagle dzieciate laski zaczęły się za nim oglądać xD Takie obrazki są dla, nikomu nie ujmując, przygłupów z gett, krajów 3 świata lub polskich mariuszy na redpillu.
  • Odpowiedz
@Bananek2: Tylko frajer umawia się z 20 latkami i to kilkoma na raz. Ja jestem prawdziwym facetem, bo wziąłem laskę +30 z gówniakiem, która na dodatek ma ciężki charakter i chyba mnie nie szanuje.
  • Odpowiedz