Wpis z mikrobloga

@Amatorro: rozumiem że jakby policja Ci wiechala na chatę gdy Ciebie nie ma w domu było by okej? Prawda w dupę kłuje taka że wasi niezależni sędziowie przyklepywali te podsłuchy.
  • Odpowiedz
  • 181
@Sisal: mordo ty nawet nie rozumiesz kto co komu klepał. No ale na TV Republika wam powiedzieli że pdsluch suskiego przyklepał tuleya więc Sisal neuron activated
  • Odpowiedz
@murdoc: no to oświeć mnie kto co komu klepał i podaj mi to bezstronne źródło. A na koniec odnieś się do praeilnych podsłuchiwan dziennikarzy. Czekam na to rozliczania PiS i czekam a jak narazie to więcej mlaskania niż robienia. Jakoś o paliwie też nie jojczysz jak rok temu hipokryto xd
  • Odpowiedz
@loczyn problem z nim jest taki że gość jest zakochany w słuchaniu samego siebie przez co robi nudne programy. To jak go zmienia to z powodu oglądalności, bo to jest przedsięwzięcie biznesowe to dopóki będzie kliknięcia miał to będzie w kanale
  • Odpowiedz
@Sisal: #!$%@?, grzebał w profilu anonima żeby się #!$%@?, a jedyne co znalazł to marudzenie na ceny xD powodzenia następnym razem
  • Odpowiedz
Czekam na to rozliczania PiS i czekam


@Sisal: i poczekasz do czasu aż Adrian przestanie być prezydentem. Póki co wszystkich pisowskich przestępców ułaskawia. Osobiście życzę dużo zdrowia ministrowi Zero. Chętnie bym go zobaczył na ławie oskarżonych.
  • Odpowiedz
@Sisal:

rozumiem że jakby policja Ci wiechala na chatę gdy Ciebie nie ma w domu było by okej? Prawda w dupę kłuje taka że wasi niezależni sędziowie przyklepywali te podsłuchy.


Ale Policja może wejść na chatę jak cię nie ma w domu, jak jest nakaz. Wiem, że w PIS dał taki przekaz, ale on jest nieprawdziwy. Wyłącz nowogrodzką włącz myślenie.
  • Odpowiedz
@Sisal: Ale czy ty rozumiesz że klepnąć mogli wiele, ale czasowo. Więc jak już podajesz te rewelacje z republiki że sędzia X klepnął pegasusa do sprawy Y, to podaj info na ile klepnął pegasusa i ile tego pegasusa wykorzystywano.
Bo się okaże że jak u Brejzy z miesiąca klepniętego przez sąd, tak jakoś się to wydłużyło o parę miechów więcej już tak nieoficjalnie.
  • Odpowiedz