Wpis z mikrobloga

  • 163
@Cosipi: Ci ludzie w komentarzach myślą, że ktokolwiek z tych youtuberów ma jakaś moralność albo zależy im na czymkolwiek oprócz hajsu. Idiokracja mocno postępuje i nie będzie sie zatrzymywać.
  • Odpowiedz
@Cosipi: przerażające... niby dotarło do mnie już dawno, że nie ma już szans dla tego świata i ludzi w Polsce (bo są tak niesamowicie głupi) a jednak za każdym razem szokujące są takie komentarze
  • Odpowiedz
@Blaevy: ludzie w komentarzach to w duzej wiekszosci lizodupy z IQ kromki. Nikt nie ma odwagi napisac co mysli a jak sie jakis trafi to jest wyzywany od trolli "bo zazdrosci", tak samo jak by pisac prawde o ukrach na Wykopie, nie mozna bo onuca albo ruski troll. Ludzie w wiekszosci sa glupi.
  • Odpowiedz
@Blaevy: to pewnie piszą jakieś dzieci max do 15 lat, w tym wieku też pewnie byłeś naiwny i myślałeś, że na świecie jest jakieś dobro czy wyższe cele, dopiero z wiekiem wyrastasz z tego, widząc cynzim i qrestwo w którą stronę byś się nie spojrzał, a jakieś wyższe wartości moralne to bajki dla naiwnych, ja nawet na studiach byłem jeszcze naiwny idealistą, z doświadczeniem się jednak przekonujesz, że świat jest totalnie
  • Odpowiedz