Wpis z mikrobloga

@Sin-: Nie wiem chyba sam to wymyśliłem z powodu zapiekłości, za moich czasów porównywano Giertycha do Frankenstaina ale gdy przyszedł Piątkowski? to walka o tytuł Frankensteina stała się bardziej zacięta.
Te ksywki to chyba Yarek wymyśla i Trump też wymyśla ale nie po to by ocieplić wizerunek czy ostudzić zapał a po by zgnoić. W USA wychodzi a u nas tytuł Pulkownika czy Rzeźnika przekuto w zaletę.
Co do Konfy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Skorvez_957_: Rozumiem. Pewnie chodzi głównie o mundurki. Giertych wymyślił te mundurki bo chyba nie chciał rewii mody w szkołach. Ponadto niektóre prestiżowe szkoły rzeczywiście noszą mundurki. Pomysł w Polsce nie ma sensu i kompletnie mnie nie dziwi, że upadł. Za każdym razem będzie upadał. Po pierwsze mamy to we krwi (co się czasami przydaje) a po drugie mamy złe doświadczenia historyczne.
  • Odpowiedz
@Sin-: Giertych był Czarnkiem moich czasów wprowadzał mnóstwo głupot i gdyby nie afera gruntowa to prawdopodobnie zaszyłby się gdzieś w Pisie albo stworzył alternatywę do RN. Ukraińcy do tej pory uważają go za ruskiego agenta właśnie z powodu jego ówczesnej niechęci do UE i ultrakatolickich pomyslów
  • Odpowiedz