Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Próbowałem znaleźć gifa, w którym dumnie wypowiada pewne słowa, lecz nie mogę znaleźć, więc będę parafrazował.

Kuba Wojewódzki - słyszałem, że jesteś współwłaścicielką burdelu
Paszkowska - proszę mnie tak nie poniżać, ponieważ ja byłam właścicielką.

No #!$%@?, nie dosyć, że zmuszała kobiety do prostytucji oraz zleciła gwałt, to do tego nawet się z tym nie kryje i jest z tego dumna.
hacerking - @KRZYSZTOFDZONGUN: Próbowałem znaleźć gifa, w którym dumnie wypowiada pew...

źródło: comment_1610113975ILS9E7l9XzN2jJzdNFnoD5

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak przeszła z tvn do konkurencji to jej robią nagle problemy. xD


@Nowystaryziel: bo w TVN nikt nie dawał o to #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) połowę tego towarzystwa ze swoich programów musieliby pogonić xD
  • Odpowiedz
Raczej jakieś tarcia osobiste. Poszła do konkurencji, więc została zniszczona.


@Nowystaryziel: ale to sam Polsat udupił swoją nową celebrytkę, zmieniając ramówkę. TVN wcześniej miał te wszystkie artykuły w dupie. Gdyby Polsat poszedł ich śladem i po prostu by to zignorował jak konkurencja to.. nic by się nie stało. dalej by brylowała w TV, a grażynki i Julki miałyby #!$%@? na hejt swojej idolki. Najlepsze że nawet jak burdel-mama będzie chciała wrócić
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: wszystko było wiadomo co najmniej od 2020 roku
Wpiszcie w Google Kaźmierka wykop i wszystko wyskoczy
Teraz niektórzy nagle dostali olśnienia i ją próbują usunąć
To nie możliwe że szefostwo TVN i Polsatu nie wiedziało o tym wszystkim. Nie sprawdzają swoich gwiazd?
Teraz nagle usuwają odcinki z jej udziałem XDddd
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: połowa tvn przeszła do polsatu, w tvn trochę nowych ludzi, więc w obu stacjach jest mix ludzi i nie ma tych co byli z Dagmarą, ALE to Miszczak był najbardziej odpowiedzialny za jej promocję i on ją zabrał z tvn do polsatu
  • Odpowiedz