Wpis z mikrobloga

W #kryptowaluty jestem można powiedzieć od początku, pamiętam start #bitcoin i przesyłanie sobie na wykopie #doge w ilościach dziesiątek tysięcy tak dla beki, pierwszego BTC kupiłem po 5k zł, kupiłem w sumie 1,7 btc i niefortunnie odkryłem alty, jak każdy chciałem więcej ugrać i tym oto sposobem straciłem wszystko w 2018. W 2020 trochę się odrobiłem, wpadło kilka airdrop, rok później udało się ustrzelić #dobo które spowodowało że znów byłem na plusie, ale cyk i bessa, kolejne dwa lata ładowałem trochę w alty, nawet fajny plus, pod koniec września kupiłem sporo solany, nawet powiedziałem kilku znajomym, że zwykle odradzam, ale uważam że to najlepszy okres żeby kupić. Nikt nie posłuchał. Ktoś założył się ze mną mówiąc że btc spadnie poniżej chyba 36k, przegrał, potem powiedzIalem mu że zobaczymy ath przed halvingiem, zakład, przegrał. No i meme coiny, pomyślałem że dla nowego pokolenia inwestorów, w tym segmencie szukają swojej możliwości dorobienia się, wg mnie oczekują wyższych zwrotów niż kilkanaście procent, dłużej siedząc w projektach typowo szitowych, lądując tam po kilkadziesiąt usd, wiedząc że większość to scam. No i trafiłem popcat, o ironio, tyle przeżyć w tej branży, a największy profit mieć ze śmiesznego kotka. (oczywiście jeszcze nie zrealizowałem zysku, więc jutro może być rug pull;))

A jaka jest wasza historia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 20
  • Odpowiedz
@maliczek 1 Maja spłacam ostatnią ratę kredytu które brałem na krypto. Nie był to wielki kredyt wziąłem 10 k. Wcześniej z 10 k uczciwie zarobionych w pracy kupiłem projekt safemoon z którego zrobiłem prawie 65 000 zł. Mogłem zrobić 120. Parę dni się nie spało ale było warto przynajmniej pozwiedzałem Europę i Polskę .
  • Odpowiedz
@maliczek: Otóż wierząc w przemowy mirka z tagu Bitcoin, uwierzyłem że Bitcoin bedzie caly czas rósł. Kupowałem Bitcoin po $67500 za pieniądze, ktore miały iść na nowe mieszkanie. Łącznie wydałem $750 tyś. i jestem na ten moment 191 tysięcy w plecy.
A teraz do sedna...
  • Odpowiedz
@maliczek: straciłeś wszystko na altach i dalej w to brniesz? Uczysz się jeszcze wolniej ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, też w 2018 wtopiłem kupę kasy. Jednak pawlo to był gość, ogarnął się w porę
  • Odpowiedz
  • 0
@maliczek jak trafiłeś/wybrales na tego POPCATa wśród całego ogroma powstających nowych shitow co chwila? W którym momencie w imbiego wszedłeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@soobok to wyglądało tak że gdzieś usłyszałem o wif, kupiłem za 5k USD, rosło spadało, jak to bywa, ale potem coś więcej aż nagle drop, sprzedałem z zyskiem 10 proc i że odkupie taniej, jednak dość szybko znów zaczęło rosnąć jak #!$%@?, włączyło mi się fomo, trochę popatrzyłem na to jakie monety mają inni holderzy wif, no i popcat się dość często pojawiał, 15m mc, pomyślałem że yolo i all in, i..
  • Odpowiedz