Wpis z mikrobloga

@KwasneMleko: a do lekarza chodzą ludzie chorzy który nie radzą sobie z własnym bólem, ranami, objawami choroby.
Ten pajacyk jest tak ograniczony w swoim sigma-wannabe światopoglądzie że to staje się zabawne. XD
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: I te gaslightingowe teksty, którymi strzelał tam jak z pistoletu maszynowego, bez zastanowienia jakby się non stop nimi posługiwał wynikały tylko i wyłącznie z tego, że był odosobniony i odcięty od świata ? Mnie sie wydaje, żę on sie w tym czuje jak ryba w wodzie, wygląda to na jego zwyczajne zachowanie.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko W związku z tym, że wiem, że Bartek czyta wykopa, mam nadzieję, iż dotrze do niego ten komentarz - masz w dupie to, co inni myślą? Spoko. Mam nadzieję, że internauci szybko potraktują cię tak jak Rocha. Ja znajomym z branży szepnęłam, żeby trzymali się od ciebie z daleka :)

Ps. Stygmatyzowanie chorób psychicznych pokazuje, jaki to jest debil.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: idealne porównanie ale nie wiem czy metafora trafi
Jak się chce to jest się silnym a nie korzysta z pomocy jakiś maszyn nie wspominając o wspomagaczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: On jest ciekaw, jak inni by się zachowywali w programie. Cóż, jest to ósmy sezon, w każdym jest kilkanaście+ osób, a jakoś inni nie traktują partnerek jak szmat do podłogi. Facet jest ostro zaburzony, a wychodzenie z tego będzie tym trudniejsze, im bardziej zaprzecza stanowi rzeczy.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: narcystyczny toksyk... jesli on jest tak ograniczony, to wypowiem sie jego tokiem rozumowania: za malo wpier do lu w dzienstwie, pasem po dupie i chodzilby jak w w zegarku xD
  • Odpowiedz