Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ktoś wyjaśni o #!$%@? chodzi Kingowi? Miałem go za normalnego typa, ale coś tam chyba nie gra pod deklem, a nie jestem na tyle na bieżąco, żeby wiedzieć skąd jego nienawiść do wykopu?
  • 9
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Jechali z nim tutaj jak masełkiem po chlebku że uważa się za wyrocznie mimo tego że się często mylił w swoich prognozach to się chłop obraził na wykop i podczas spożywania piwowinowódka wyrzyguje tą zniewagę
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: Wiesz, nie śledzę wszystkich kanałów okołoszkolnych, a tym bardziej od początku. Oglądałem podsumowania i rozdawanie nagród. Nie wiem, jakie miał pierwsze filmiki, więc nie oceniaj z góry, że mam jakiś problem, bo sam jestem zaskoczony tym, co on #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: King to stary alkus, jest chyba jedynym około szkolnym kanałem, który nieprzerwanie cały czas w tym siedzi, śledzi to i komentuje. Jego pierwsze filmy to wyglądały jakby robił je major na nitro tripie. Ogólnie współczynnik choroszczy u niego jest wysoki. Ale nie można mu odmówić, że wniósł sporo ciekawych określeń do universum, oraz, że prowadził do teraz nieliczny kanał, który wciąż dawało się oglądać.
  • Odpowiedz