Wpis z mikrobloga

Widze pyerdolenie po alkoholu na spolecznosci i wypisywanie glupot to taki juz standard kazdego antylateksa. Olgierdano to samo zawsze robi i pozniej kasuje. King diament do tej pory byl zakamuflowany tylko raz na ruski rok wypisujac po alko jakas glupote a pozniej kasujac to. Teraz od kiedy rudy mu zastrajkowal kanal i od kiedy kingowi sie udalo odbic pileczke i tez mu wlepic strajka typowi kompletnie odpyerdolila szajba. Wjechala taka sama megalomania jak rudemu po benzo z ktorego to zreszta sie kingu smieje. Poza tym co on ma do wykopkow, ze tak po nas jedzie? Raczej byl tutaj zawsze chwalony i krzywda mu sie wielka nie dziala wiec nie wiem co mu odpyerdolilo xDDDDD
Ooo juz wiem wlasnie mi sie przypomnialo jak sie w tym momencie zachowuje kingu. Kropka w kropke jak messi. To jest dokladnie to samo zachowanie po alko. Cwaniakowanie i wypisywanie glupot.
#kononowicz #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
@kamil-tika: nie no niech się pruje ! jak rudy sprzeda info kiedy gdzie ta niby rozprawa o prawa autorskie grajka gówno muzyki to go wkońcu nagrają i będzie jego facjata tu latać
  • Odpowiedz