Wpis z mikrobloga

Chciałbym kiedyś zobaczyć scrum board programistów wykopu i uczestniczyć w daily.
To musi być coś nieprawdopodobnego, moment w którym project manager, patrzy na backlog i przesuwa naprawienie powiadomień na sam dół, a usunięcie listy plusujących na samą górę.

Gdy już osiągnę niezależność finansową zrobię jak ten gość z pewnej anegdoty. Zatrudnię się na wykopie, naprawię powiadomienia, odetchnę z ulgą i złożę wypowiedzenie.

#programowanie #wykop #aferaplusowa
  • 3
  • Odpowiedz
@cordianss: pracowałem w firmie gdzie z naszej aplikacji korzystały tysiące czy dziesiątki tysięcy użytkowników którzy płacili za to sporo kasy. Prawie codziennie dostawaliśmy informacje że coś jest bezsensowne jednak z naszej perspektywy nie dało się inaczej zrobić. Usunięcie przycisku ulubione jest bezsensownym UI/UX jednak usunięcie pulsujących ma wydajnościowy sens.
  • Odpowiedz
jednak usunięcie pulsujących ma wydajnościowy sens.


@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: ktoś już to chyba sprawdzał i nadal pobiera te dane z plusami, więc nie wiadomo po #!$%@? musieli tka grzebać w interfejsie.
Ja mam Wykop X Blank i to ma laga z aktualizacjami, ale na #wykopx widziałem że to już jest chyba przywrócone (tj wyświetlanie kto plusował).
  • Odpowiedz