Wpis z mikrobloga

@DFWAFDS: tak szczerze to nie ma co tu za bardzo oceniać po prostu popodstawiał ci figury a ty je pozbijałeś xD szczerze mówiąc gra na boty nie da ci nic bo ich elo nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość, graj sobie 10+0 albo nawet 10+10 (moim zdaniem nie ma sensu grać dłuższego tempa bo gry szuka nieproporcjonalnie dużo) i staraj sie grając zużywać jak najwięcej czasu (
  • Odpowiedz
  • 0
@asdfqwerty123: taki czelendź sobie huop znalazł że obegra wszystkie boty, tym bardziej że sobie wykupił konto premium xD Ogułem też gram sobie rapidy z ludzmi też. Te boty później powinny być trudniejsze
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: a to spoko okok mimo wszystko jesli masz premium to luźna sugestia żebyś przytryhardował też zadania bo one chyba generalnie dają najwięcej jesli chodzi o poprawę gry, plus analizy na koncie premium są bardzo fajne i wiele można z nich wynieść jeśli juz wiesz na co zwracać uwagę
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: nie wiem na ile jesteś wdrożony w uniwersum szachowe, ale jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to polecam pooglądać filmiki tomasza jaskółki, dawida czerwa, miłosza szpara (na yt ma chyba szparumen), jeśli ogarniasz angielski to zapoznaj sie też z kanałem gotham chess, jak lubisz uczyć sie od ładnych kobitek (( ͡° ͜ʖ ͡°)) to siostry botez również grają bardzo dobrze i mogą cie sporo nauczyć, no i
  • Odpowiedz